جمعه / ۵ مهر ۱۳۹۸ / ۰۸:۳۷
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۸۵۴۹
گزارشگر : ۱۴۴۹
سرویس اخبار برگزیده
معاون استاندار:

موفقیت های حوزه ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان رشد چشمگیری داشته است

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان در مراسم اختتامیه گردهمایی روسای ادارات ورزش و جوانان استان گفت: موفقیت های حوزه ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان در سه بخش؛ قهرمانی، همگانی و روستایی رشد چشمگیری داشته است.

(جمعه ۵ مهر ۱۳۹۸) ۰۸:۳۷
به گزارش روابط عمومی استانداری، مراسم اختتامیه گردهمایی روسای ادارات ورزش و جوانان استان با حضور زینی وند معاون سیاسی و اجتماعی استاندار، مدیر کل و روسای ستادی ادارات ورزش و جوانان استان در سالن کنفرانس دهکده ورزشی المپیک زاهدان برگزار شد.

🔹 معاون سیاسی و اجتماعی استانداری در این جلسه، اظهار داشت: گزارشات ارائه شده توسط مدیر کل ورزش و جوانان بهمراه روسای ادارات ورزش و جوانان بسیار خوشحال کننده و جای بسی امیدواری دارد.

🔹 علی زینی وند در ادامه افزود: حوزه ورزش و جوانان استان سیستان و بلوچستان به لحاظ کسب رتبه های کشوری در 3 بخش قهرمانی، همگانی و روستایی با رشد صعودی موجب ارتقای جایگاه استان در سطح کشور شده است.

🔹وی با اشاره به توسعه زیرساخت های حوزه ورزش و جوانان استان، خاطر نشان کرد: با ساخت و تکمیل پروژه های کلان ورزشی، رشد سرانه فضای ورزشی در استان مرزی و پهناور سیستان و بلوچستان بهبود پیدا خواهد کرد.

🔹 وی بیان داشت: در حال حاضر شاهد ساخت و راه اندازی "خانه جوان" در تمام شهرستان ها هستیم، از طرف دیگر افزایش صدور مجوزها برای سمن‌ها نشان دهنده ایجاد بستر مناسب برای فعالیت جوانان در عرصه های مختلف می باشد.

🔹 معاون سیاسی و اجتماعی استانداری محرومیت ناشی از ضعف زیرساخت های ورزشی در استان سیستان و بلوچستان نسبت به سایر استانهای برخوردار را غیر قابل انکار دانست و افزود: در چنین شرایط سخت و دشواری، شاهد درخشش جوانان و ورزشکاران مستعد استان در "دومین المپیاد استعدادهای برتر ورزشی کشور و کسب مدال های ارزشمندی برای این خطه هستیم.

🔹 زینی وند تصریح کرد: تمامی ستادهای ساماندهی امور جوانان باید به ریاست فرمانداران هر شهرستان برگزار شود تا نسبت به انجام خواسته ها و دغدغه های‌ روسای ادارات ورزش و جوانان استان تسهیلگری شود.

🔹 وی در پایان تاکید کرد: هر چقدر فعالیت و عملکرد حوزه ورزش و جوانان گسترش یافته و فراگیر شود به ویژه در حاشیه شهر های استان شاهد کاهش آسیب‌های اجتماعی خواهیم بود.

♦️ مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان نیز در جلسه با ارائه گزارشی از موفقیت های اداره کل ورزش و جوانان با تلاش و پشتکار همه دست اندرکاران؛ گفت: اداره ورزش و جوانان استان توانست؛ مقام اول حوزه توسعه ورزش مناطق روستایی و عشایری و همچنین مقام سوم توسعه ورزش همگانی در ارزیابی و رتبه بندی وزارت ورزش و جوانان را در کشور کسب کند.

♦️ ادهم کرد؛ حضور معاون سیاسی و اجتماعی استاندار را در جمع روسای ادارات ورزش و جوانان نشان از اهمیت و توجه مسئولین عالی رتبه استان به حوزه مهم ورزش و جوانان ذکر کرد.

گفتنی است؛ در پایان این مراسم و پس از بررسی عملکرد شش ماهه اول سال 98 از شهرستان های برتر تجلیل بعمل آمد.
تعداد بازدید : ۲۴۱
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید