پنج شنبه / ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ / ۱۹:۳۸
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۸۵۲۷
گزارشگر : ۱۴۴۹
سرویس اخبار برگزیده
استاندار سیستان و بلوچستان:

هیچ مشکلی در جذب اعتبارات ملی در سیستان و بلوچستان وجود ندارد

استاندار سیستان و بلوچستان با بیان اینکه با التهاب کردن فضای استان اقدامات و فعالیت ها به سرانجام نخواهد رسید، گفت: هیچ مشکلی در جذب اعتبارات ملی در سیستان و بلوچستان وجود ندارد.

(پنج شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۸) ۱۹:۳۸
به گزارش روابط عمومی استانداری؛ « احمدعلی موهبتی» در مراسم تودیع و معارفه رئیس کل دادگستری سیستان و بلوچستان گفت: قوه قضائیه، امید در دل دلداران به نظام بیش از پیش زنده کرده است.

استاندار سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه قوه قضائیه حافظ آبرو و حیثیت مردم است،بیان داشت: اگر ما مسئولان فرصت خدمت به مردم را قدر بدانیم قطعا دنیا و آخرت خودمان را آباد کرده ایم.

موهبتی با بیان اینکه امنیت سرمایه گذاری در استان را به دنبال دارد، گفت: هیچ مشکلی در جذب اعتبارات ملی در سیستان و بلوچستان وجود ندارد.

وی افزود: در پروژه های مهم کار معین سازی را داشته ایم تا جذب اعتبارات تسریع یابد.

استاندار استان با بیان اینکه با التهاب کردن فضای استان اقدامات و فعالیت ها به سرانجام نخواهد رسید، یادآور شد: ساماندهی حاشیه نشینی از مهمترین اقدامات دولت در سیستان و بلوچستان است.

موهبتی با تاکید بر اینکه مسئولان عالی رتبه کشوری، سیستان و بلوچستان را در مقایسه با دیگر استانها ویژه ببینند، گفت: کار کردن در سیستان و بلوچستان سخت بوده اما شیرین است.
تعداد بازدید : ۲۶۱
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید