چهارشنبه / ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ / ۱۵:۱۹
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۸۵۰۰
گزارشگر : ۱۴۴۹
سرویس اخبار برگزیده
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار:

از همه ی ظرفیت ها برای معرفی چهره واقعی استان استفاده شود

معاون سیاسی و اجتماعی استانداری گفت: باید با تلاش همگانی و استفاده از همه ی ظرفیت ها، چهره واقعی استان معرفی شود.

(چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۸) ۱۵:۱۹

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ علی زینی وند در دومین جلسه شورای اطلاع رسانی استان که در استانداری برگزار شد با تسلیت شهادت حضرت اباعبدالله الحسین و یاران باوفایش، إظهار داشت: خرده شرارتهای محدود و قاچاق مواد مخدر بر چهره استان خدشه وارد کرده است که باید با تلاش همگانی و استفاده از همه امکانات؛ فرهنگ غنی، ظرفیت ها و زیبایی های بی بدیل استان را به کشور و جامعه بین الملل معرفی کرد.

وی افزود: توسعه استان با جذب سرمایه به استان محقق می شود که باید با زدودن چهره غیر واقعی از استان، نگاه سرمایه گذاران را به استان جلب کرد.

معاون استاندار ادامه داد: سیستان و بلوچستان به لحاظ موقعیت استراتژیک و ظرفیت های بی نظیر در بخش های معدن، کشاورزی، تجارت و ترانزیت کالا و گردشگری دارای موقعیت بسیار ممتاز در منطقه است که باید با اطلاع رسانی مناسب، پتانسیل های استان برای جامعه مخاطب شناسانده شود.

زینی وند با تاکید بر این موضوع که نظرات و دیدگاه های مردم باید در همه ی برنامه ریزی ها لحاظ شود، إظهار داشت: هر نوع برنامه ریزی و تصمیم گیری بدون در نظرگرفتن نظرات و خواسته های مردم به نتیجه مطلوب منجر نمیشود.

وی در بخشی از سخنان خود با اشاره به اجتماعات بزرگ و خودجوش عزاداران سید و سالار شهیدان؛ گفت: بسیاری از کشورها حاضرند میلیاردها دلار هزینه کنند تا اجتماعات خودجوش در حجم بسیار پایین تر به وجود آورند و اینگونه همبستگی را ایجاد کنند.

معاون استاندار بیان داشت: اکثر مذاهب و فرق اسلامی بر اساس فقه و اعتقادات خود در ایام محرم برای شهادت فرزند رسول الله سوگواری می کنند که این موضوع سبب همبستگی ناگسستنی بیشتر مسلمانان شده است.

همچنین در این نشست، موضوعات مربوط به اطلاع رسانی و تأثیر این موضوع بر توسعه همه جانبه استان توسط أعضاء مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

تعداد بازدید : ۴۰۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید