سه شنبه / ۱۲ شهریور ۱۳۹۸ / ۰۸:۲۹
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۸۴۸۰
گزارشگر : ۱۴۴۹
سرویس اخبار برگزیده
استاندار سیستان و بلوچستان:

با دستگاه های بی توجه دخیل در اجرای مصوبات اسناد توسعه و محرومیت زدایی استان، برخورد می شود

استاندار سیستان و بلوچستان با اشاره به اقدامات ستاد پیگیری مصوبات، تعامل دستگاه‌های مجری این اسناد را مطلوب ارزیابی کرد و بیان داشت: در صورت کم کاری با مسئولان دستگاههای اجرایی بی توجه به مصوبات این اسناد برخورد خواهد شد.

(سه شنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۸) ۰۸:۲۹
به گزارش روابط عمومی استانداری؛ احمدعلی موهبتی "استاندار" در دیدار با بابک دین پرست معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزیر کشور که در وزارت کشور برگزار شد، به تشریح اقدامات ستاد پیگیری اسناد توسعه و محرومیت زدایی استان پرداخت.
 
وی با ذکر این مطلب که مطالعات تدوین این اسناد به صورت مجزا برای دو منطقه سیستان و منطقه بلوچستان انجام شده و برای توسعه این مناطق همه ی ظرفیت ها و پتانسیل های موجود در نظر گرفته شده است، إظهار امیدواری کرد با اجرای صد در صد مصوبات این اسناد، جهش چشمگیری در رشد شاخص های توسعه باشیم.
 
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزیر کشور هم در این دیدار با خوب ارزیابی کردن روند اقدامات انجام شده در استان، ادامه روند فعلی و انتقال تجارب این اسناد را به دیگر استان ها خواستار شد. 
 
بابک دین پرست افزود: وزارت کشور به طور ویژه پیشرفت ها و اقدامات صورت گرفته در رابطه با اسناد توسعه و محرومیت زدایی سیستان و بلوچستان را پیگیری میکند. 
 
وی با بیان اینکه گزارش نهایی اقدامات اجرایی این اسناد در هفته آینده به رییس جمهور ارایه می شود؛ راستی آزمایی گزارش های دستگاه اجرایی را با اعلام نظریات سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و فرمانداران مورد تاکید قرار داد.
تعداد بازدید : ۲۱۶
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید