شنبه / ۹ شهریور ۱۳۹۸ / ۰۸:۰۸
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۸۴۶۵
گزارشگر : ۱۴۴۹
سرویس اخبار برگزیده

توسط معاون وزیر ورزش و جوانان و با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری ٢پروژه مهم ورزشی در شهرستان مهرستان بمناسبت #هفته_دولت افتتاح شد

به مناسبت #هفته_دولت ٢ پروژه مهم زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال روستاهای گوری و گدامور شهرستان مهرستان با حضور، تقی زاده معاون حقوقی، امور مجلس و هماهنگی امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان به همراه فلاح مدیر کل امور حقوقی وزارت و علیرضا نورا معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری افتتاح گردید.

(شنبه ۹ شهریور ۱۳۹۸) ۰۸:۰۸
پروژه زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال  روستای گدامدر شهرستان مهرستان که بصورت مشارکتی توسط دهیاری، شورای اسلامی و اداره کل ورزش و جوانان در فضایی با زیربنای ١٣٥٠ متر مربع و با اعتبار هزینه شده بالغ بر ٣هزار و ٩٠٠میلیون ریال از محل اعتبارات ملی در سال ٩٧ شروع شده که در ششمین روز از  #هفته_دولت مورد بهره برداری قرار گرفت.
 
 این زمین چمن مینی فوتبال جمعیتی بالغ بر ٦٥٠ نفر در قالب ١٧٥خانوار و حدودا ٣ روستا از این پروژه ورزشی بهره مند خواهند شد.
 
همچنین زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال روستای گوری این شهرستان نیز بصورت مشارکتی بوده که در فضای با زیربنای ١٣٥٠ متر مربع و اعتباری بالغ بر ٥ هزار و ٥٠٠ میلیون ریال از محل اعتبارات استانی در سال ٩٥ شروع شده که در ششمین روز از #هفته_دولت مورد بهره برداری قرار گرفت.
 
لازم به ذکر است؛ این زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال در راستای توسعه زیرساخت های ورزشی شهرستان مهرستان در نظر گرفته شده است بطوریکه جمعیتی بالغ بر ٥٣٥ نفر در قالب ١٣٥خانوار شامل ٤ روستا از این پروژه نیز بهره مند خواهند شد.
 
تعداد بازدید : ۲۱۱
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید