شنبه / ۹ شهریور ۱۳۹۸ / ۰۸:۰۲
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۸۴۶۳
گزارشگر : ۱۴۴۹
سرویس اخبار برگزیده

با حضور معاون وزیر ورزش و جوانان و معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال روستای هوشک شهرستان سراوان به بهره برداری رسید

پروژه زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال روستای هوشک شهرستان سراوان با حضور تقی زاده معاون حقوقی، امور مجلس و هماهنگی امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان به همراه فلاح مدیر کل امور حقوقی وزارت و علیرضا نورا معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری افتتاح گردید.

(شنبه ۹ شهریور ۱۳۹۸) ۰۸:۰۲
پروژه زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال  روستای هوشک شهرستان سراوان که بصورت مشارکتی توسط دهیاری، شورای اسلامی و اداره کل ورزش و جوانان در فضای با زیربنای 1350 متر مربع و با اعتبار هزینه شده بالغ بر 3750 میلیون ریال از محل اعتبارات ملی در سال 97 شروع شده که امروز در هفتمین روز از  #هفته_دولت مورد بهره برداری قرار گرفت.
 
با افتتاح این زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال، جمعیتی بالغ بر 3600 نفر در قالب 910 خانوار و حدود 5 روستا از این پروژه ورزشی بهره مند خواهند شد.
 
 لازم به ذکر است، سفر معاونین وزیر ورزش و جوانان و هیات همراه به استان سیستان و بلوچستان از دیروز با افتتاح پروژه های حوزه ورزش و جوانان در چهار شهرستان خاش، سیب و سوران، مهرستان و سراوان شروع شده   و امروز نیز چندین پروژه مهم نیز مورد بهره برداری خواهد رسید.
 
 به برکت نظام جمهوری اسلامی ایران و نگاه ویژه دولت تدبیر و امید، علی الخصوص وزارت ورزش و جوانان در راستای توسعه و پیشرفته زیرساختهای ورزش استان سیستان و بلوچستان و افزایش سرانه فضای ورزشی در این استان پهناور، رتبه نخست نصب چمن های مصنوعی مینی فوتبال در کشور متعلق به این خطه از ایران اسلامی است.
 
تعداد بازدید : ۱۱۴
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید