چهارشنبه / ۶ شهریور ۱۳۹۸ / ۰۰:۴۵
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۸۴۵۳
گزارشگر : ۱۴۴۹
سرویس اخبار برگزیده
معاون استاندار:

شاهد تحولات عظیمی در کنارک و بخش زرخیز «زرآباد» خواهیم بود

(چهارشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۸) ۰۰:۴۵
معاون سیاسی و اجتماعی استانداری سیستان و بلوچستان گفت: تا پایان دولت دوازدهم در شهرستان کنارک و به ویژه بخش «زرآباد» شاهد تحولات عظیمی خواهیم بود.

علی زینی وند عصر دیروز در مراسم کلنگ زنی دکل مخابراتی روستای «سول» بخش «زرآباد» شهرستان کنارک در جمع مسئوولین استانی و شهرستانی و معتمدین این بخش اظهار داشت: امروز بسیاری از مشاغل به زیر ساخت های ارتباطات و فناوری وابسته هستند.

 معاون سیاسی و اجتماعی استانداری سیستان و بلوچستان افزود: در دولت تدبیر و امید در بحث زیر ساخت های ارتباطات و فناوری به روستاهای استان توجه ویژه ای شده است.

 وی ادامه داد: بر اساس برنامه ریزی انجام شده شهرستان کنارک و به ویژه بخش «زرآباد» تا پایان دولت دوازدهم شاهد تحولات عظیمی خواهد بود.

 زینی وند با اشاره به ظرفیت های فوق العاده بخش زرآباد گفت: این بخش با قرار گرفتن در قلب سواحل مکران در زمینه های مختلفی از ظرفیت ها و پتانسیلی خوبی برخوردار است.

 وی با اشاره به اینکه مهمترین مولفه پیشرفت بخش «زرآباد» داشتن نیروی انسانی و جوانان تحصیل کرده و با انگیزه است، افزود: تلاش خواهیم کرد منطقه زرآباد به جایگاه اصلی خودش برسد.

 معاون سیاسی و اجتماعی استانداری سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه تمامی امکانات ایران اسلامی متعلق به مردم است، اظهار داشت: فرماندار شهرستان کنارک یکی از فرمانداران شاخص کشور است.

 گفتنی است، علی زینی وند معاون سیاسی و اجتماعی استانداری سیستان و بلوچستان از نوار ساحلی بخش زرآباد نیز بازدید به عمل آورد و همزمان با سفر وی چندین پروژه با اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد تومان در سطح شهرستان کنارک افتتاح و کلنگ زنی شد.
تعداد بازدید : ۲۳۹
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید