چهارشنبه / ۱۹ تیر ۱۳۹۸ / ۱۷:۴۸
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۸۳۸۸
گزارشگر : ۱۴۴۹
سرویس اخبار برگزیده
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار:

سیستان و بلوچستان در بسیاری از شاخص‌های ملی در رده پایین قرار دارد

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری سیستان و بلوچستان گفت: این استان در بسیاری از شاخص های توسعه‌ای در پایین ترین سطح ملی قرار گرفته که نیاز به توجه ویژه دارد.

(چهارشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۸) ۱۷:۴۸
 
به گزارش روابط عمومی استانداری؛ منصور بیجار در مراسم تودیع و معارفه مدیران کل راه و شهرسازی و حمل و نقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان اظهار داشت: مهمترین هدف و اولویت در انتخاب و انتصاب شایسته سالاری و توانمندی افراد در حوزه مدیریتی بوده است.
 
وی ادامه داد: مدیران انتخاب شده از جمله افراد توانمند و با سابقه هستند که امیدواریم در حوزه کاری خود موفق باشند.
 
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری سیستان و بلوچستان خدمت به مردم را سرلوحه کار برای تمام مدیران دانست و افزود: هدف و نگاه همه مسئولان و مدیران باید خدمت به مردم و جلب رضایت خداوند باشد.
 
وی بیان کرد: سیستان و بلوچستان دارای ظرفیت‌های بسیاری است که باید از این ظرفیت‌ها به درستی استفاده کرد.
 
بیجار مردم سیستان و بلوچستان را مردمانی صبور و سخت‌کوش دانست و گفت: مردم این استان مهربان و میهن دوست هستند که پاسداری و حراست از خاک میهن را یکی از بزرگترین رسالت‌ها و وظایف خود می دانند در این راه جان‌شان را فدا می کنند.
 
وی تصریح کرد: مردم سیستان و بلوچستان با وجودی که همواره مدافع و حامی نظام بوده‌اند در بسیاری از شاخص‌های مهم ملی عقب مانده که نیاز است بدان توجه ویژه شود.
 
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری سیستان و بلوچستان به نقش بانوان اشاره کرد و افزود: با توجه به نقش بانوان و توجه این قشر به حوزه کاری باید مدیران در انتصاب این گروه نیز برنامه‌هایی در دستور کار خود داشته باشند.
 
تعداد بازدید : ۵۰۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید