دوشنبه / ۱۷ تیر ۱۳۹۸ / ۱۳:۵۱
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۸۳۸۶
گزارشگر : ۱۴۴۹
سرویس اخبار برگزیده
معاون امنیتی و انتظامی استاندار :

باید تلاش کنیم در زمان تصدی پستها اثری ماندگار از خود بجای بگذاریم

معاون امنیتی و انتظامی استاندار گفت : باید تلاش کنیم در زمان تصدی پستها اثری ماندگار از خود بجای بگذاریم واز این فرصت استثنائی در راه خدمت رسانی به مردم استفاده بهینه ببریم .

(دوشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۸) ۱۳:۵۱
به گزارش روابط عمومی استانداری محمدهادی مرعشی در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استان با تاکید بر اینکه ما مسئولان باید تلاش مضاعف کنیم که در خدمت مردم باشیم افزود : باید از فرصت استثنائی خدمت رسانی به مردم استفاده کنیم چرا که پستها ماندگار نیست و باید از این فرصت نهایت بهره را برای خدمت به مردم ببریم و اثری ماندگار را از خود در جامعه بجای بگذاریم . 
مرعشی گفت : انسانها از پستی که در اختیار دارند هم می توانند شخصیت بگیرند و هم شخصیت ببخشند .
وی اضافه کرد : شخصیت گرفتن از پست کار انسانهای دون پایه و شخصیت بخشیدن منش انسانهای وارسته و بزرگ است . 
وی از شهرکی مدیرکل اسبق اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی به عنوان مدیری خلاق ، با ابتکار و مسئولیت پذیر یاد کرد و گفت : در زمانی تصدی وی مجموعه اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی با داشتن تعداد نیروهای اندک متحول شد که این توفیق به واسطه کار جهادی وسیاست نفوذ در دلها و کار تیمی حاصل شده است . 
وی ادامه داد : در حال حاضر در اردوگاهها شرایط مناسبی فراهم شده است که رضایتمندی اتباع بیگانه را به دنبال داشته که این موضوع نشان از برنامه ریزی خوب است و امیداریم این خدمات کماکان ادامه داشته باشد . 
معاون استاندار از داودی سرپرست جدید اداره امور اتباع و مهاجرین خارجی استان خواست با جدیت موضوع اردوگاهها که درگذشته مصوب شده را پیگیری نماید . 
وی پیگیری اردوگاه ویژه نگهداری اتباع پاکستانی در میرجاوه ، ساخت کمپ اسکان مهاجرین افغانی در سراوان با ظرفیت 10 هزار نفر ،پیگیری ردیف بودجه مصوب در سازمان برنامه و بودجه در حمایت از اردوگاهها ، پیگیری تنظیم و تصویب آیین نامه مالی برای تامین هزینه های مالی اردوگاهها ، پیگیری اردوگاه کار اجباری در چابهار ، سربازو سراوان را خواستار شد . 
بنابراین گزارش در این مراسم نبی بخش داودی که پیش از این عهده دار مسند فرماندار ایرانشهر بوده به عنوان سرپرست اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری و از خدمات علیرضا شهرکی مدیرکل سابق قدردانی شد .
گفتنی است علیرضا شهرکی نیز به عنوان فرماندار شهرستان سراوان معرفی شده است .
تعداد بازدید : ۶۴۱
Loading
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید