شنبه / ۱۵ تیر ۱۳۹۸ / ۱۶:۲۵
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۸۳۸۱
گزارشگر : ۱۴۴۹
سرویس اخبار برگزیده
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار :

ضرورت توجه دستگاههای متولی به مناطق حاشیه در بحث اوقات فراغت

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار گفت : دستگاههای متولی در بحث اوقات فراغت به مناطق حاشیه نشین بیشتر توجه کنند.

(شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۸) ۱۶:۲۵
به گزارش روابط عمومی استانداری؛ علی زینی وند در جلسه ستاد ساماندهی جوانان که پیش از ظهر امروز به ریاست وی در استانداری برگزارشد بر لزوم توجه بیشتر دستگاههای متولی بخصوص شهرداریها در بحث اوقات فراغت تاکید کرد  و افزود : دستگاههای متولی توان و امکانات خود را به مناطق حاشیه معطوف نمایند و نسبت به افزایش پایگاهها در این مناطق اقدام کنند.
 
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار ضرورت زیباسازی و نشاط بخشی به فضای شهری را توسط شوراها و شهرداریها خواستار شد و افزود :طراحی و زیباسازی فضای شهرها به کمک رنگ و نظافت ورودی ها و معابر شهرها کمک بزرگی به ایجاد نشاط در شهروندان می کند . 
 
 وی اضافه کرد : توجه به زیرساختها در اماکن و پایگاههای اوقات فراغت و زیباسازی و نظافت در این مکانها مورد توجه قرار گیرد . 
 
 زینی وند ضمن توصیه به پرهیز از اجرای برنامه های کلیشه ای و تکراری در بحث اوقات فراغت ، افزود : کمیته امداد و آموزش و پرورش باید برنامه ها را مورد نظرسنجی و پایش قرار دهند و نوآوری و بروز رسانی برنامه های اجرایی را در دستور کار داشته باشند . 
 
 این مقام ضمن تاکید بر واگذاری مبحث اوقات فراغت به سازمانهای مردم نهاد افزود : تصدی گری در دولت در همه سطوح از بالاترین رده تا پایین ترین رده وجود دارد که باید  در عین حفظ حاکمیت این تصدی گری کاسته شود . 
 
 وی تصریح کرد : هر چه دولت در تصدی گری عقب بنشیند موفق تر خواهد بود و هرچه سمن ها فعالتر باشند و به آنها بیشتر میدان بدهیم کشور رشد خواهد کرد .
 
 زینی وند تاکید کرد : استان سیستان و بلوچستان در زمینه واگذاری امور به سمن ها به عنوان استان پایلوت عمل نماید .
 
تعداد بازدید : ۴۳۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید