جمعه / ۱۴ تیر ۱۳۹۸ / ۲۱:۴۷
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۸۳۷۹
گزارشگر : ۱۴۴۹
سرویس اخبار برگزیده

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار طی پیامی فرا رسیدن ۱۴ تیرماه روز شهرداری و دهیاری را به تمامی کارکنان پرتلاش و خستگی ناپذیر مدیریت شهری و روستایی استان تبریک گفت.

(جمعه ۱۴ تیر ۱۳۹۸) ۲۱:۴۷
باسمه تعالی
نامگذاری چهاردهم تیرماه به عنوان روز شهرداری و دهیاری، مهمترین سیاستگذاری برای ایجاد توسعه پایدار در مناطق شهری و روستایی است. 
امروزه برنامه ریزی و مدیریت نوین شهری و روستایی در فرآیند نظام مردم سالاری دینی، موجب کیفیت بخشی به خدمات شهری و روستایی شده است بطوریکه علاوه بر ارائه خدمات مناسب، شهرداریها و دهیاریها به لحاظ تنوع فعالیت ها و ارزشهای فرهنگی و اجتماعی دارای اهمیت فراوان می باشند. 
شهرداری ها و دهیاری ها به عنوان یک نهاد عمومی با ساختار خدماتی و اجرایی مبتنی بر مشارکت مردم، همواره مورد توجه بوده و برای دست یابی به شاخصه های شهر و روستای توسعه یافته و پویا نیازمند عزم و اراده جدی تمامی تلاشگران این عرصه است که با برنامه ریزی علمی، مسیر توسعه همه جانبه را هموار و فضایی مطلوب را برای مردم فراهم کنند. 
امید است دست اندر کاران حوزه مدیریت شهری و روستایی دراستان ضمن توجه به موضوع رونق تولید مورد تاکید مقام معظم رهبری(مدظله العالی) زمینه مشارکت مؤثر مردم در تحقق درآمدهای پایدار شهرداری و دهیاری را فراهم نمایند. 
هر چه که شهرداری‌ها و دهیاری‌ها بتوانند در عرصه خدمت‌رسانی به مردم و عمران و آبادانی شهرها و روستاها به وظایف خود به شکل بهتری عمل کنند قطعاً تاثیر این خدمات به‌صورت مستقیم متوجه مردم خواهد بود و البته تحقق این مهم نیز درگرو همکاری مردم در اولویت نخست و همکاری بین دستگاهی در اولویت بعدی است چراکه یک رابطه مستقیم بین مردم و شهرداری ودهیاری وجود دارد و هرچه که این رابطه از استحکام و قوت بیشتری برخوردار باشد قطعاً شهرداری‌ها و دهیاری ‌ها در خدمت‌رسانی توفیقات بیشتری خواهند داشت. 
این استان دارای ۴۷ شهرداری و۲۶۸۸دهیاری فعال می باشدو حوزه معاونت هماهنگی امورعمرانی استانداری فرارسیدن ۱۴ تیرماه روز شهرداری و دهیاری را به‌تمامی کارکنان پرتلاش و خستگی‌ناپذیر مدیریت شهری و روستایی استان تبریک گفته و امیدواریم که در پرتو همکاری‌های متقابل، خدماتی درخور شان شهروندان در عرصه پیشرفت جامعه شهری و روستایی ارائه شود و از خداوند متعال توفیقات روزافزون توام باسعادت و سلامتی را برای همه عزیزان زحمت کش خواستاریم.
 
تعداد بازدید : ۴۱۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید