چهارشنبه / ۱۲ تیر ۱۳۹۸ / ۰۸:۳۸
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۸۳۷۷
گزارشگر : ۱۴۴۹
سرویس اخبار برگزیده
معاون استاندار سیستان و بلوچستان:

ایجاد جاذبه و انگیزه برای جذب مخاطب در کتابخانه ها

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار در اولین جلسه امسال انجمن کتابخانه های عمومی استان با اشاره به کیفیت بخشی به برنامه های فرهنگی کتابخانه ها گفت: علاوه بر کمیت و توجه به شاخص های کتابخانه ای باید برنامه های فرهنگی با کیفیت خوبی در کتابخانه ها انجام شود تا مخاطب بیشتری جذب کتابخانه شوند.

(چهارشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۸) ۰۸:۳۸
به گزارش روابط عمومی استانداری، علی زینی وند همچنین ضرورت توجه به کتابداری و کتابخانه های سنتی را مورد تاکید قرار داد و گفت: برنامه ریزی و حرکت ما در گامهای بعدی باید به سمت کتابخانه های دیجیتالی و نرم افزار های کتابداری نوین معطوف شود. 
وی بااشاره به اینکه انتخاب پایتخت فرهنگی کتاب از شهرهای سیستان و بلوچستان می تواند نوع نگاه به استان را تغییر دهد خواستار برنامه ریزی مناسب برای دست یافتن به این مهم شد. 
مدیر کل کتابخانه های عمومی استان هم در این جلسه با اشاره به اهمیت انتخاب و حضور اعضای حقیقی و حقوقی در پیشبرد اهداف نهاد در جلسه انجمن کتابخانه ها گفت: با همفکری و همراهی دستگاههای دیگر می توان به اهداف و اولویت های نهاد کتابخانه ها نزدیک شد.
زارعی همچنین گزارشی از برنامه های فرهنگی اجرا شده در کتابخانه ها از جمله جشنواره کتابخوانی رضوی، طرح چهل قلم و طرحهای پژوهشی برای کیفیت بخشی به برنامه های فرهنگی در کتابخانه ها ارائه داد.
 
تعداد بازدید : ۷۰۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید