پنج شنبه / ۶ تیر ۱۳۹۸ / ۲۲:۵۴
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۸۳۶۶
گزارشگر : ۱۴۴۹
سرویس اخبار برگزیده
استاندار:

فرمانداران مسئولان اصلی اجرای انتخابات هستند

استاندار سیستان و بلوچستان اظهار داشت: فرمانداران به عنوان نیروهای مخلص و با تجربه وزارت کشور مسئولان اصلی اجرای انتخابات هستند و نقش آنان در حوزه انتخابات بسیار مهم است.

(پنج شنبه ۶ تیر ۱۳۹۸) ۲۲:۵۴
 
به گزارش روابط عمومی استانداری، احمدعلی موهبتی در سمینار فرمانداران استان اهمیت انتخابات امسال را بسیار مهم دانست و افزود: فضا سازی های اخیر دشمنان سبب شده امسال انتخاباتی به مراتب جدی و وحدت آمیزتر داشته باشیم.
 
وی اعتماد مردم به صندوق رأی را مهم دانست و بیان کرد: مردم در انتخابات باید به صندوقی که آرای خود را در آن می‌اندازند اعتماد داشته باشند و این اعتماد سازی باید توسط ما ایجاد شود.
 
رئیس شورای تامین سیستان و بلوچستان لحظه‌ای قصور در انتخابات را قابل اغماض و بخشش ندانست و تاکید کرد: انتخابات باید رقابتی بوده و به صورت سالم برگزار شود و هرگونه قصور در برگزاری انتخابات غیر قابل بخشش بوده و فرد خاطی عزل خواهد شد.
 
وی خدمت به مردم را از اصول مهم نظام عنوان کرد و گفت: فرمانداران با صبوری، بردباری و تلاش باید در صدد پاسخگویی و رفع مشکلات مردم باشند.
 
موهبتی با بیان اینکه امروز خیانتی بزرگ‌تر از ایجاد نا امیدی و یاس در میان مردم نیست تصریح کرد: فرمانداران با تبیین کارهای مثبت صورت گرفته باید در صدد ایجاد امید و نشاط در میان مردم باشند.
 
استاندار سیستان و بلوچستان با بیان اینکه استان با مشکلات زیادی رو برو است، ادامه داد: باید فارغ از هر نوع تفکری باید به انسانیت فکر کنیم و براساس دستورات دینی و وجدان انسانی در صدد بر طرف کردن مشکلات مردم بر آییم.
 
وی وجود مشکلات مخابراتی، نبود خودرو مناسب در اختیار فرمانداران و کمبود نیرو در بخشی از ارگانها را مهم و قابل توجه دانست و تصریح کرد: استفاده بهینه از امکانات، تجهیزات و نیروهای موجود برای پیشبرد اهداف و برنامه ها هنر بزرگی است که باید مورد توجه قرار گیرد.
 
تعداد بازدید : ۵۰۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید