سه شنبه / ۱۴ خرداد ۱۳۹۸ / ۱۴:۵۳
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۸۲۹۴
گزارشگر : ۱۴۴۹
سرویس اخبار برگزیده

معاون استاندار: قوم بلوچ مرزداران واقعی و وفادار به نظام جمهوری اسلامی هستند

(سه شنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۸) ۱۴:۵۳
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان در مراسم تکریم و معارفه فرماندار سرباز بیان داشت: قوم بلوچ از مرزداران واقعی و وفادار به جمهوری اسلامی ایران هستند و باید  نظام برای رفاه حال مردم این منطقه بیش از پیش به توسعه زیرساخت های لازم در سراسر استان توجه کند.
 علی زینی وند با تسلیت فرارسیدن سالروز ارتحال ملکوتی امام راحل اظهار داشت: امام خمینی (ره) پرچمدار انقلاب بود و امروز خودباوری، استقلال، اتحاد و برادری را به ما هدیه کرده است.
 وی گفت: با تدوام آرمان های انقلاب آینده ای درخشان تر برای نظام مقدس جمهوری اسلامی در پیش داریم.
 معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان تصریح کرد: شهرستان سرباز به بلندای تاریخ و با قدمت تاریخی، جایگاه پرورش علمای بزرگ، شاعران، مرزداران عزیز به استواری کوهستان و مردمانی استوار دارد و وطن خواهی، ایران خواهی و اسلام دوستی آنان زبانزد عام و خاص است.
 وی ادامه داد: قوم با اصالت بلوچ یک قوم مرزدار و وفادار به انقلاب است و نگاه جمهوری اسلامی ایران به استان سیستان و بلوچستان نگاه توسعه ای است.
 زینی وند اظهار داشت: در نظام جمهوری اسلامی ایران و در تمامی دولت ها برای خدمت رسانی به مردم نگاه قومیت و مذهب وجود نداشته و ندارد.
وی بیان کرد: با نگاه ویژه نظام به سیستان و بلوچستان در حوزه گاز، ریل و سایر زیرساخت ها اقدامات خوبی در این ستان صورت گرفته است.
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان به برخی تخلفات در سطح کشور، استان و شهرستان سرباز اشاره کرد و گفت: تا روشن شدن مساله و اثبات جرم نباید یک موضوع رسانه ای شود تا شان و آبروی یک انسان بی گناه حفظ شود.
 وی با اشاره به طرح برخورد با خودروهای بدون پلاک و پلاک مخدوش تصریح کرد: بستن کامل مرز و برخورد با ماشین های سوخت بر، کار سختی نیست ولی قرار نیست راههای اشتغال مردم بسته شود.
 زینی وند بیان کرد: همه مردم و مسئولان و معتمدان کمک کنند تا مشکل سوخت سامان پیدا کند و همانطور که مسئولان نظام در مورد سوخت به مردم کمک می کنند مردم هم باید در مقابل توصیه ها را در مورد سوخت جدی بگیرند.
 
 وی با بیان اینکه همه فرمانداران و بخشداران در مورد برگزاری انتخابات پیش رو باید مطیع قانون بوده و نباید حامی یک کاندیدای خاص باشند، خاطرنشان کرد: در بحث انتخاب فرمانداران شایسته سالاری، جوان گرایی و استفاده از بانوان و نخبگان متخصص در پست های فرمانداری و بخشداری مدنظر استانداری است.
 در این مراسم محمدانور بجارزهی تکریم و سلیم کدخدا به عنوان سرپرست فرمانداری معرفی شد.
گفتنی است؛ سلیم کدخدا در طول ۱۴ سال (از سال ۱۳۸۴ تاکنون) فعالیت سیاسی و عمرانی در سمت‌های کارشناس دفتر سیاسی و انتظامی فرمانداری، دبیر شورای تأمین و معاون برنامه ریزی وامور عمرانی فرمانداری نیکشهر مشعول به خدمت بوده است.
 
تعداد بازدید : ۴۷۱
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید