جمعه / ۲۳ فروردین ۱۳۹۸ / ۲۰:۵۹
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۸۲۰۲
گزارشگر : ۱۴۴۹
سرویس اخبار برگزیده

با حضور استاندار سیستان و بلوچستان سه پروژه در شهرستان خاش کلنگ زنی شد

کلنگ ساخت سه پروژه عمرانی، آموزشی و صنعتی در شهرستان خاش با حضور استاندار سیستان و بلوچستان، شماری از مدیران کل، نماینده مردم خاش در مجلس، فرماندار و مسئولان محلی به زمین زده شد.

(جمعه ۲۳ فروردین ۱۳۹۸) ۲۰:۵۹
 
 
 
به گزارش روابط عمومی استانداری؛ کارخانه فرآوری و بسته بندی خرما در خاش، سد سرزردان و مدرسه خیری تمپ با پیش بینی اعتبار 110 میلیارد ریال از جمله پروژه های کلنگ زنی شده هستند.
استاندار سیستان و بلوچستان در جمع مردم ایرندگان گفت: در صورت تحقق 50 درصدی 12 پروژه آموزشی خیری ایرندگان متعهد می شویم که یک مدرسه شبانه روزی در مرکز بخش ایرندگان تا مهرماه سال آینده ساخته و تحویل بدهیم.
احمدعلی موهبتی بیان کرد: مشارکت دادن مردم در اجرای پروژه های مختلف باید مورد توجه مدیران دستگاههای اجرائی باشد و چنانچه پروژه ای مانند آبخیزداری در مناطقی اجرا شد مردم باید به عنوان بهره برداران اصلی و مالکان طرحها بتوانند از آن نگهداری کنند.
وی افزود: نباید جلوی تامین آب آشامیدنی مردم استان تحت هیچ شرایطی گرفته شود، زیرا این کار یزیدی و بر خلاف عرف و اخلاق اسلامی است.
موهبتی بیان کرد: بستن آب بر روی مردم و وجود معارض اجتماعی در این حوزه پذیرفته شدنی نیست و فرمانداران و بخشداران باید در این مبحث ورود پیدا کنند و با انجام کارهای دقیق و کارشناسی شده، اختلافات را رفع و مشکلات مردم را حل کنند.
استاندار سیستان و بلوچستان همچنین از کارخانه های آرد و سیمان و کشتارگاه دام شهرداری و جاده مرزی روتک و طرحهای کشاورزی و دامی خاش بازدید و برای حل مشکلات طرحها و کمک به رونق تولید و اشتغال تاکید کرد.
حمیدالدین یوسفی فرماندار و علی کرد نماینده مردم خاش در مجلس شورای اسلامی نیز با قدردانی از نگاه مسئولان نظام اسلامی و اقدامات دولتمردان در منطقه؛ ضرورت رفع نیازهای مردم در حوزه های مختلف بهداشتی، عمرانی، راهسازی، تامین آب شرب، رونق دادن به صنایع دستی و کشاورزی را خواستار شدند.
استاندار سیستان و بلوچستان عصر دیروز پنجشنبه نیز با علما و معتمدان و شوراها، اعضای شورای اداری و جوانان و نخبگان خاش دیدار کرد.
 
تعداد بازدید : ۳۲۸

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید