یکشنبه / ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ / ۱۱:۰۶
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۸۱۳۱
گزارشگر : ۱۴۴۹
سرویس اخبار برگزیده

دعوت نماینده ولی فقیه و استاندار از مردم برای حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن

آیت الله سلیمانی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زاهدان و احمد علی موهبتی استاندار سیستان و بلوچستان در پیامی مشترک از اقشار و طبقات مردم استان برای حضور در راهپیمایی یوم الله ٢٢ بهمن دعوت کردند.

(یکشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷) ۱۱:۰۶
یوم الله 22 بهمن مظهر وحدت، استقلال خواهی و آزادی طلبی ملت ایران است و در این روز حرکت در مسیر روشن انقلاب اسلامی، راه هدایت گرانه امام و شهدا و پیوستن به اقیانوس بیکران اراده و اقتدار ملی رخ داده است.
 در طلیعه چهلمین سال از حیات پربرکت انقلاب اسلامی به برکت باور، آگاهی، بصیرت، ایمان و شجاعت ملت بزرگ ایران اسلامی و رهبری حکیمانه حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری، با وجود دشمنی‌ها و توطئه‌های دائمی استکبار جهانی، ایران اسلامی همچنان راه درخشان اقتدار، عزت و مسیر پرافتخار خود به سمت آرمان‌های انقلابی و آینده ای آباد و پرتلالو را استمرار می‌بخشد و ملت ایران اسلامی به ویژه جوانان با توکل بر خدا، قله های بلند افتخار را یکی پس از دیگری فتح می کنند.
ملت بصیر و آگاه ایران اسلامی در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی؛ با درک شرایط حساس کنونی نیک می دانند که رمز تداوم حرکت پیروزمندانه انقلاب اسلامی و راه عبور از مشکلات فراروی کشور در تمسک و تبعیت از ولایت فقیه، توجه به وحدت اسلامی و حضور هوشمندانه در صحنه‌های مورد نیاز انقلاب و بیش از پیش حفظ روحیه انقلابی و جهادی است.
یوم الله 22 بهمن فرصتی حیات‌بخش برای تجدید پیمان با آرمان‌های امام و شهدا و نمایش توانمندی‌های سرشار است و مردم با حضور پر شور در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن وحدت و انسجام یکپارچه خود را به رخ جهانیان کشانده و پاسخی قاطع و معنا دار را به دشمنان ایران اسلامی خواهند داد. 
 اینجانبان ضمن گرامیداشت این ایام مبارک عموم مردم شریف و همیشه در صحنه استان را چون سالهای گذشته به حضور پرشور و دشمن ستیز در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن دعوت نموده و از خداوند متعال توفیق روز افزون همه خدمتگزاران اسلام و انقلاب اسلامی را مسئلت می نماییم.
 
 عباسعلی سلیمانی نماینده ولی فقیه و امام جمعه زاهدان                                  احمد علی موهبتی استاندار سیستان و بلوچستان            
 
 
تعداد بازدید : ۲۹۶

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید