یکشنبه / ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ / ۰۹:۱۵
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۸۱۲۸
گزارشگر : ۱۴۴۹
سرویس اخبار برگزیده

ارتباط تنگاتنگ مردم و مسئولین نظام باعث خنثی شدن دسیسه های دشمن در جشن ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی شد

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ احمدعلی موهبتی در جمع نمازگزاران اهل تسنن شهرستان آشار گفت: چهل سالگی, سال پختگی برای انسان است که در حوزه نظام نیز امیدواریم این پختگی باعث خدمت‌رسانی بیشتر به مردم که ولی نعمت های این انقلاب هستند گردد .

(یکشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷) ۰۹:۱۵
 
 
 
موهبتی افزود : ارتباط تنگاتنگ بین مردم و مسئولین نظام باعث شد دسیسه های دشمن که ندیدن جشن ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی  بود خنثی شود .
وی اظهار داشت: امسال سال سختی را پس تحریم ها و فشارهای اقتصادی دشمن پشت سر گذراندیم و خوشحالیم که با همدلی, تلاش و همت مردم و مسئولین توانستیم باعث ناکامی دشمن و محقق نشدن نقشه های شوم آنها شویم. 
 استاندار سیستان و بلوچستان همچنین خاطرنشان کرد: خدمات نظام به مردم این خطه از سرزمین بر هیچ کس پوشیده نیست اما با وجود همه این شرایط مردم این استان شاخص های توسعه ای ایده آل و مطلوبی ندارند و با میانگین شاخص های کشوری فاصله زیادی دارند که این موضوع مسئولیت مدیران نظام را بیشتر میکند و تلاش مضاعفی را در راه خدمت رسانی به مردم با همدلی و هم افزایی مردم منطقه می طلبد.
 وی افزود: در دولت تدبیر و امید توجه به استان سیستان و بلوچستان بسیار زیاد بوده و اعتبارات زیادی صرف آبادانی این استان شده است که برخی از این اعتبارات توسعه ملی و برخی توسعه محلی بوده است که باید دقت کنیم توسعه ملی باعث آسیب توسعه محلی نگردد .
استاندار ادامه داد : مسئولیت بنده و مدیران در این منطقه, غافل نشدن از ارائه خدمت به مردم محروم و مرزنشین این استان که شجاعانه و غیورانه مرزداری می کنند می باشد.
موهبتی گفت: مردم این دیار بیش از این که نیاز به خدماتی چون آب,برق, راه ,مدرسه و..... داشته باشند نیاز به محبت, احترام و اعتماد از سر اعتقاد دارند که باید بکوشیم نگاه عادلانه و درست را در جهت توسعه این مناطق در همه جای این استان داشته باشیم.
 موهبتی با بیان این مطلب که آشار و ایرافشان خط مقدم جبهه امنیت, بهداشت و اقتصاد برای کشور است تصریح نمود: مردمان این خطه از سرزمین مرزداران حوزه امنیت, اقتصاد و غیره هستند که توجه جدی مسئولان را می‌طلبد و هیچ انسان عاقلی خط اول جبهه خود را ضعیف نمی کند و امید می‌رود که با کمک و مشارکت مردم در امور به نقطه ای برسیم که هم آرزوی مردم و مسئولین نظام که همانا استانی آباد و توسعه یافته می باشد محقق شود.
استاندار سیستان و بلوچستان همچنین افزود: مردمان این دیار انسانهای بزرگ و وارسته ای هستند که با بزرگی و پشتکار و کمک خیرین بستر مناسب آموزش را مهیا کردند.
وی اظهار داشت: ما به عنوان مسئولین این نظام وظیفه داریم بر اساس اصل شاخص های تعریف شده علمی و توسعه ای به نیازهای مجموعه استان نگاه عادلانه داشته باشیم و اگر نقطه ای از استان نیاز به رشد شتابان توسعه ای داشته باشد با مشارکت و همت مردم نسبت به رفع محرومیت آن مناطق بکوشیم.
 موهبتی به وظایف خطیری که در حوزه امنیت و شاخص های دیگر بر دوش مسئولان می باشد اشاره نمود و گفت: امیدواریم بتوانیم با سرافرازی در جهت رفع مشکلات مردم این استان گام برداریم و مهم ترین خواسته ی مردم آشار و ایرفشان را که همان دسترسی به جاده و مرز که فرصت بی‌بدیلی برای ارتباط تجاری و درآمدزایی مردم می‌باشد را برآورده نماییم.
 در پایان این مقام مسئول ضمن تاکید بر نگاه عادلانه در حوزه تصمیمات و رشد توسعه ای مردم این منطقه عنوان داشت: دعای مردم را برای تلاش بیشتر و توفیق خدمت صادقانه و اثرگذار به مردم این استان که وظیفه اینجانب به عنوان نماینده عالی دولت است میطلبم و تلاش می‌کنم در راستای توزیع عادلانه امکانات,نگاه عدالت محور به همه مناطق استان به خصوص مناطق محروم داشته باشم.
 
تعداد بازدید : ۲۳۴

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید