جمعه / ۱۹ بهمن ۱۳۹۷ / ۱۱:۵۱
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۸۱۲۶
گزارشگر : ۱۴۴۹
سرویس اخبار برگزیده
وزیر راه و شهرسازی:

اولویت ما در سال آینده تکمیل کریدورهای ترانزیتی در حوزه راه آهن است

وزیر راه و شهرسازی در سفر به استان سیستان و بلوچستان از اولویت های کاری سال آینده خبر داد و تکمیل کریدورهای ترانزیتی در خط آهن را از اولویت برنامه های اجرایی در سال آینده عنوان کرد.

(جمعه ۱۹ بهمن ۱۳۹۷) ۱۱:۵۱

 

 

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ اسلامی وزیر راه و شهرسازی ، برقراری اتصالات مراکز حوزه بار و افزایش ظرفیت این بخش را از اولویت ها اعلام کرد .

اسلامی همچنین اصلاح هندسی و رفع نقاط حادثه خیز و پرخطر جاده‌ها و تکمیل بزرگراه ها را از اولویت‌های اجرایی در سال آینده برشمرد.

وزیر راه و شهرسازی ، بحث مسکن را نیز اولویت اجرایی عنوان کرد و گفت: تعادل بخشی عرضه و تقاضا در بخش مسکن را با کار اجرایی عملیاتی محقق خواهیم کرد . وی گفت :ما به عنوان دستگاه اجرایی و همچنین به عنوان وزارت خانه معین استان در اقتصاد مقاومتی برنامه‌های مستمری را در استان سیستان و بلوچستان پیگیری می‌کنیم که به تناسب زمانی در اسفندماه مجدداً به استان سفر خواهم کرد .

وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: استان سیستان و بلوچستان استان پهناوری است و هم در شمال و هم در جنوب استان برنامه‌ها همواره باید مورد پیگیری و نظارت قرار گیرد که برای رفع موانع و تسهیل گری امور سفرهاي مستمر به استان خواهم داشت.

تعداد بازدید : ۲۸۸

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید