جمعه / ۱۹ بهمن ۱۳۹۷ / ۱۱:۴۵
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۸۱۲۵
گزارشگر : ۱۴۴۹
سرویس اخبار برگزیده

کلنگ ساخت قطعه یک باند دوم بزرگراه زاهدان-خاش با حضور وزیر راه و شهرسازی به زمین زده شد

با حضور وزیر راه و شهرسازی، استاندار سیستان و بلوچستان، نمایندگان برخی شهرستانهای استان در مجلس شورای اسلامی و تعدادی از مسئولان در هفتمین روز از ایام الله دهه مبارک فجر، عملیات ساخت قطعه یک باند دوم بزرگراه زاهدان - خاش به طول 19 کیلومتر آغاز شد.

(جمعه ۱۹ بهمن ۱۳۹۷) ۱۱:۴۵

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ وزیر راه و شهرسازی در مصاحبه خبری اعلام کرد: با توجه به بار ترافیکی سنگین در مسیر زاهدان - خاش و توجه به کریدور شمال به جنوب سیستان و بلوچستان که از طرح های مهم در این استان است عملیات ساخت باند دوم این بزرگراه در دست اجرا قرار گرفت.

محمد اسلامی ادامه داد: کار پیمانکاری این قطعه انجام و تا چند روز آینده کارگاه و تجهیزات لازم برای عملیاتی شدن آن توسط پیمانکار صورت می گیرد. وی ادامه داد: برنامه تکمبلی این پروژه در یک بازه سه ساله تعریف شده که امیدواریم در این مدت محقق شود.

وزیر راه و شهرسازی در خصوص پروژه بزرگراه زاهدان - زابل نیز اظهار داشت: بخش هایی از این بزرگراه انجام و بخش هایی نیز باقی مانده که در برنامه این وزارتخانه قرار دارد. وی با بیان اینکه منابع محدودی در وزارت راه و شهرسازی است، گفت: بنا بر آن شده تا مناطقی که برخورداری کمتری در حوزه راه دارند تخصیص اعتبار و کار اجرایی در آن مناطق صورت گیرد و سایر مناطق در اولویت بعدی هستند. اسلامی افزود: ایجاد پروژه های مشارکتی با بخش خصوصی یکی از مهمترین راه هایی است که می تواند در حوزه تامین منابع اعتباری و اتمام پروژه های نیمه تمام کمک کننده باشند.

تعداد بازدید : ۳۱۷

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید