جمعه / ۲۱ دی ۱۳۹۷ / ۱۰:۳۱
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۸۰۸۲
گزارشگر : ۱۴۴۹
سرویس اخبار برگزیده
استاندار:

لازمه رسیدن به پیشرفت و توسعه؛ همراهی مردم است

(جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷) ۱۰:۳۱

 به گزارش روابط عمومی استانداری؛ احمدعلی موهبتی استاندار سیستان و بلوچستان شب گذشته در جمع تعدادی از معتمدین منطقه سیستان گفت: شرط اولیه رسیدن به پیشرفت و توسعه؛ همراهی خود مردم است.
وی ادامه داد: در استان فرصت‌های بی‌بدیل وجود دارد که برای بهره گیری از این پتانسیلها نیازمند همراهی شما هستیم.
 استاندار افزود: اگر می خواهید در استان توسعه ای رقم بخورد اول از همه خود مردم و معتمدین باید آسیب‌شناسی  کنند و سپس وارد کار شوند.
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: پول دولت به تنهایی نمی‌تواند ایران و استان را آباد کند البته دولت موظف است زیرساختها را فراهم کند اما اگر توسعه می‌خواهیم باید در کنار همراهی مردم، بزرگان نیز با از خودگذشتگی پا به عرصه فعالیت و سرمایه گذاری بگذارند.
 در ادامه استاندار سیستان و بلوچستان گفت: شما باید مطالبه گر باشید و بر عملکرد مسئولین به طور مستقیم نظارت کنید و با شهامت حق خودتان و مردم را از آنان مطالبه کنید.
 استاندار سیستان و بلوچستان گفت: در سیستان نیز فرصت های شغلی خوبی وجود دارد از جمله ظرفیت نژاد گاو اصیل سیستانی با آن همه مزیت و جای تاسف دارد که چرا فارغ التحصیلان دانشگاهی با مدارک عالیه تحصیلی نمی توانند در این زمینه کاری انجام بدهند؟
موهبتی در ادامه با اشاره به رویکرد و سیاست کاری خودش، خاطرنشان کرد: من دنبال منافع ملی هستم و به شما قول می دهم در مدت مسئولیتم پیرامون مسائل شخصی گامی برندارم.
 وی افزود: دو خواسته ام از معاون اول رئیس‌جمهور این بود که اول آنچه مقامات و مسئولین کشوری در سفرهای مختلف به استان به مردم قول داده اند، محقق شود و دوم اینکه شاخص‌های استان باید به میانگین شاخص های کشوری برسد و تلاش می کنم با همراهی مردم و شما بزرگان طوایف به این اهداف برسم.

تعداد بازدید : ۲۵۹

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید