چهارشنبه / ۱۴ آذر ۱۳۹۷ / ۲۰:۳۴
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۸۰۱۳
گزارشگر : ۱۴۴۹
سرویس اخبار برگزیده
استاندار:

همه مدیران استان باید خود را در اتاق شیشه ای ببینند

(چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷) ۲۰:۳۴
استاندار اظهار داشت :  از نگاه پیامبر خدا حضرت موسی ( ع ) گناه  اختلاف  از کفر بدتر است و  امام (ره ) نیز همواره در بیانات خود اشاره کردند که منافقین از کفار بدترند . 
وی افزود : برخی از افراد با ظاهری  دلسوزانه  با مخفی شدن در پشت دیگران و به بهانه دفاع از یک ارزش بر طبل اختلاف می کوبند که اگر به این نکته توجه نکنیم، روزهای سختی را در پیش خواهیم داشت. 
موهبتی تاکید کرد : رفتارهای منافقانه را باید از سطح جامعه بزداییم و هر کس که در مباحث تفرقه انگیز در استان کاری انجام دهد خواسته یا ناخواسته او اجیر دشمن است. 
وی گفت : باید فضایی را ایجاد کنیم که کسانی که ایجاد یاس و ناامیدی می کنند و خودشان در مدار بدهی ها حرکت می کنند از حضور در جامعه شرم داشته باشند. 
 
انتقاد تحفه ای الهی است 
 
استاندار گفت : انتقاد تحفه ای الهی است و اگر کسی انتقاد کرد، انتقاد او هدیه است اما  انتقاد کردن شرایط و ضوابطی  دارد که باید در چارچوب آن باشد. 
 
همه مدیران استان باید خود را در اتاق شیشه ای ببینند 
 
استاندار گفت : شفافیت اصل است و همه مدیران استان باید خود را در اتاق شیشه ای ببینند . 
موهبتی افزود : از جمله مواردی که اصل شفافیت باید رعایت شود موضوع بودجه است  .
وی خاطر نشان کرد : بودجه موضوعی محرمانه نیست و در توزیع بودجه باید اصل شفافیت رعایت شود .
وی تاکید کرد : بودجه هر شهرستان باید به صورت شفاف و مشخص باشد و همه فرمانداران از بودجه سایر شهرستانها آگاه باشند  . این موضوع باعث می شود که چون دیگران از میزان این بودجه آگاه هستند بیشتر فکر کنیم و بودجه را عادلانه توزیع کنیم و  باید پاسخگوی چرایی آن باشیم.
تعداد بازدید : ۳۲۶

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید