پنج شنبه / ۱۵ آذر ۱۳۹۷ / ۰۸:۳۲
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۸۰۱۲
گزارشگر : ۱۴۴۹
سرویس اخبار برگزیده
استاندار :

خود تحریمی برخی از داخلییون از تحریم های اقتصادی دشمن بدتر است

(پنج شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۷) ۰۸:۳۲
 
 
استاندار سیستان و بلوچستان در جلسه شورای اداری استان گفت : آنچه که در درون کشور وجود دارد، نگرانی از  تحریم بیرونی نیست بلکه نگرانی از خود تحریمی هاست. 
 به گزارش روابط عمومی استانداری؛  احمد علی موهبتی استاندار سیستان و بلوچستان در جلسه شورای اداری استان گفت : نگاه به گذشته نشان می هد که تحریمها و فشارهای معاندین نظام تمامی ندارد و از ابتدای عمر نظام تاکنون ادامه داشته است و آنهایی که در دنیا ادعای پایبندی به عهد و پیمان را  دارند، متاسفانه به بدیهی ترین اصول انسانی و بین المللی پایبند نیستند . 
احمدعلی موهبتی افزود  : اما تحریم درونی از رفتار کسانی است که ادعای دلسوزی نظام را دارند و در جایگاه مدیریتی نگاه ناامیدی را ترویج می کنند. 
 
استاندار بر تکیه به مردم و مشارکت مردم در امور  به شرط رعایت اصول انسانی ، اسلامی و حکومتی  تاکید کرد . 
و گفت : شعار مردم دادن و مردم را نقش ندادن بسیار خطرناک است و باید خلوت و جلوت مسئولین با مردم یکی باشد تا مردم به مسئولین اعتماد کنند. اگر این اعتماد به وجود آمد در وقت سختی هیچ نگرانی نخواهیم داشت  و این نگاه تنهاراه عبور از شرایط فعلی کشور است  . 
وی افزود :  در شرایط فعلی کشور آنهایی که ادعای دلسوزی نظام را دارند  باید ایثار و گذشت و فداکاری آنها به اوج برسد و راهی جز از خودگذشتگی وجود ندارد .
 
تعداد بازدید : ۵۵۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید