یکشنبه / ۱۳ آبان ۱۳۹۷ / ۱۹:۰۰
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۷۹۶۵
گزارشگر : ۱۴۴۹
سرویس اخبار برگزیده
استاندار سیستان و بلوچستان:

راهپیمایی 13 آبان نماد وحدت و انسجام ملی است

(یکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷) ۱۹:۰۰

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: راهپیمایی 13 آبان نماد وحدت و انسجام ملی است که امسال با توجه به تحریم های جدید آمریکا با شکوه تر از سال های گذشته برگزار شد.

 سید دانیال محبی روز یکشنبه در حاشیه راهپیمایی 13 آبان در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: امروز در راهپیمایی روز ملی استکبار ستیزی آحاد مختلف مردم با حضور در خیابان ها جلوه ای از انسجام بی نظیر خود در برابر توطئه های دشمنان را به نمایش گذاشتند.

وی بیان کرد: حضور گسترده و حماسی مردم در راهپیمایی 13 آبان بیانگر استقامت بر آرمان های استکبار ستیزانه ملت ایران و پاسخی قاطع به تهدیدها و توطئه های دشمنان است.

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: دنیا به دنبال ایجاد تفرقه و تشنج در میان ملت ایران است که با هوشیاری و بصیرت مردم این توطئه دشمنان نیز با شکست مواجه خواهد شد.

وی بیان کرد: مردم ایران مقاوم و دشمن ستیز هستند و با وجود اعمال تحریم، جنگ های اقتصادی و فرهنگی انسجام و وحدت خود را از حفظ کرده اند.

محبی با قدردانی از حضور پرشور شیعه و سنی در راهپیمایی 13 آبان و برائت جستن از ظلم و استکبار گفت: اساس جمهوری اسلامی ایران همواره بر دفاع از مظلوم و دشمنی با ظالم استوار است.

 
تعداد بازدید : ۴۴۰

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید