جمعه / ۱۱ آبان ۱۳۹۷ / ۱۷:۴۳
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۷۹۶۳
گزارشگر : ۱۴۴۹
سرویس اخبار برگزیده
استاندار سیستان و بلوچستان:

چابهار یکی از قطبهای گردشگری در سواحل گسترده مکران است که باید توجه ویژه ای به زیر ساختهای گردشگری آن داشت.

(جمعه ۱۱ آبان ۱۳۹۷) ۱۷:۴۳
 
کارگروه گردشگری استان به ریاست استاندار سیستان و بلوچستان و دبیری مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان و حضور اعضا و بیش از ۹۰نفر از فعالین حوزه گردشگری و صنایع دستی جنوب استان با هدف تشریح راهبردهای مورد نظر برای توسعه استان در این بخش و تجلیل و قدردانی از فعالین این حوزه برگزار شد.
سید دانیال محبی در این جلسه عنوان کرد: 
چابهار یکی از قطبهای گردشگری در سواحل گسترده مکران است که باید توجه ویژه ای به زیر ساخت های گردشگری آن داشت و در این راستا تکمیل و بهره برداری از طرح های فولاد و پتروشیمی علاوه بر سودآوری ، نقش مهمی در توسعه و اشتغال مردم محلی دارد.
استاندار همچنین افزود: چابهار نقش مهمی در رونق اقتصاد محلی و ملی دارد و آینده درخشانی در تجارت و ترانزیت کالا خواهد داشت.
محبی تجلیل از فعالان عرصه گردشگری را کمک شایانی در جهت توسعه این بخش دانست.
مدیر کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان نیز در این کارگروه اظهار داشت: افزایش میزان اعتبارات در‌حوزه گردشگری از ضرورت ها است و باید نگاه ویژه ای به این بخش معطوف داشت. 
جلال زایی واقع شدن استان را در‌جوار ‌آبهای اقیانوسی را از جذابیت های آن درزمینه جذب گردشگر برشمرد و توجه به زیر ساختهای گردشگری را منجر به جذب توریستهای داخلی و خارجی و ایجاد اشتغال در استان دانست.
تعداد بازدید : ۵۰۴

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید