جمعه / ۱۱ آبان ۱۳۹۷ / ۱۷:۴۰
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۷۹۶۲
گزارشگر : ۱۴۴۹
سرویس اخبار برگزیده
استاندار :

انسان هایی که در مقام مدیریت مطرح هستند، قبل از اینکه دنبال یک منصب باشند باید برای  ظرفیت‌سازی تلاش کنند

(جمعه ۱۱ آبان ۱۳۹۷) ۱۷:۴۰
 
 استاندار در جلسه پتروشیمی در چابهار که با حضور مدیران استانی و منطقه چابهار برگزار شد، اظهار داشت : جای جای منطقه چابهار از سواحل بکر و زیبای آن  و مناطقی چون پسابندر و رمین ظرفیت‌های بی‌نظیر این منطقه هستند. 
دانیال محبی گفت: همه ما در مقابل نعمتهایی که خداوند به ما داده مسئولیم و موظف به تلاش و برطرف نمودن مشکلات هستیم.
 وی گفت: برای توسعه در هر بعدی، ابتدا باید توسعه را از ذهنمان شروع کنیم و این توسعه، گشایش و توسعه ذهن است که باید اتفاق بیفتد.  
استاندار گفت :متاسفانه بحث های ضد توسعه ای وجود دارد که ناشی از گلاویز شدن سنت و مدرنیته است. 
استاندار تصریح کرد: وقوع اتفاقات بد در منطقه از جمله گروگانگیری اخیر، استان را به عقب میکشاند و خون دلها و زحماتی را که برای ارتقای جایگاه استان کشیده شده به هدر می دهد.
وی با بیان اینکه این موارد ضد توسعه هستند، افزود: برای ایجاد توسعه باید تغییر کنیم.
 محبی ادامه داد: علم و آگاهی بستر مناسبی برای توسعه ایجاد می کند. وی حضور بخش خصوصی را یکی از معیارهای توسعه عنوان کرد و گفت : حضور بخش خصوصی یعنی اینکه انسان دستش را از جیب دولت در بیاورد و در جیب خودش قرار دهد که البته باید بستر آن را دولت با فراهم کردن دانش، بهداشت، راه، برق  و آب ایجاد نماید. استاندار با بیان اینکه تلاش در راستای توسعه باید ارج نهاده شود، افزود :  در جذب اعتبارات توسعه اشتغال روستایی رتبه ۳۱ را کشوری داشتیم، اما با تلاش و همت تیم اقتصادی استان توانستیم در جذب تسهیلات به رتبه ۳ کشوری ارتقا پیدا کنیم که این تلاش باید ارج نهاده شود.
تعداد بازدید : ۴۲۶

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید