چهارشنبه / ۲۱ شهریور ۱۳۹۷ / ۱۵:۲۹
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۷۸۵۴
گزارشگر : ۱۴۴۹
سرویس اخبار برگزیده
سرپرست معاونت سیاسی و اجتماعی استانداری:

طوایف استان برای تامین امنیت و استقبال از زائران پاکستانی اعلام آمادگی کردند

(چهارشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۷) ۱۵:۲۹
 
سرپرست معاونت سیاسی و اجتماعی استانداری در جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر ضمن تاکید بر ارائه خدمات مطلوب به زائرین پاکستانی ، از اعلام آمادگی طوایف استان برای تامین امنیت و استقبال از از زائرین پاکستانی خبر داد.
 
 جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر با موضوع آمادگی برای ورود زائران پاکستانی به ریاست سرپرست معاونت سیاسی و اجتماعی استانداری و اعضای این ستاد برگزار شد.
 
محمدهادی مرعشی بر آمادگی و هم افزایی دستگاههای اجرایی و ایجاد بستر مناسب و ارائه خدمات مطلوب به مهمانان کشور همسایه تاکید کرد.
 
وی افزود: سال گذشته براثر عدم همکاری نیروهای داخلی پاکستانی با زائرین مشکلاتی برای آنها به وجود آمد و موجب تجمع این زائرین در مرز گردید و این موضوع باعث ورود حجم انبوه دوستداران ائمه اطهار از مرز میرجاوه شد به طوریکه با ورود روزانه بیش از شش هزار نفر ، تیم مستقر در میل 72 مسئولیت سنگینی برای ارائه خدمات به این حجم از جمعیت را برعهده داشتند.
 
سرپرست معاونت سیاسی و اجتماعی استانداری گفت: امسال با استفاده از تجربیات سال گذشته به گونه برنامه ریزی شده است تا خدمات مطلوب تری به این زائران ارائه شود.
 
وی افزود: در همین راستا تلاش داریم با توجه به طولانی بودن مسیر کویته تا تفتان پاکستان و عدم وجود مراکز خدمات رسان در این مسیر، موکبی برای ارائه خدمات به این زوار در حدفاصل بین کویته و تفتان مستقر شود.
 
این مقام مسئول خاطر نشان کرد: مردم ایران و بخصوص مردم سیستان و بلوچستان به مهمان نوازی مشهورند و این خصوصیت ارزشمند در استقبال از زائران و میزبانی از آنها جلوه گر خواهد شد.
 
وی در پایان ابراز امیدواری کرد: با همگرایی و هم افزایی همه دست اندرکاران ستاد اربعین و مهمان نوازی مردم، از فرصت به وجود آمده برای شناساندن استان سیستان و بلوچستان به این سفیران فرهنگی بهره ببریم.
تعداد بازدید : ۳۲۱

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید