دوشنبه / ۳۰ خرداد ۱۴۰۱ / ۰۷:۱۶
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۳۵۰
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده
معاون استاندار:

صنایع دستی فاخر سیستان و بلوچستان؛ معرف فرهنگ اصیل این منطقه است

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گفت: ضرورت دارد؛ فعالان بخش صنایع دستی استان در نمایشگاه ها و پایانه های صادراتی حضوری فعال داشته باشند چرا که صنایع دستی فاخر سیستان و بلوچستان معرف فرهنگ اصیل این منطقه است.

صنایع دستی فاخر سیستان و بلوچستان؛ معرف فرهنگ اصیل این منطقه است
(دوشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۱) ۰۷:۱۶

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ نشست مشترک معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای استانداری، مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری، مدیرکل دفتر هماهنگی امور سرمایه گذاری و اشتغال و مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با اعضای "مجموعه صنایع دستی و گردشگری فاخر" برگزار شد.

داود شهرکی، معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری در این نشست، علاوه بر تاکید بر اهمیت شناخت قابلیت های صنایع دستی استان گفت: اهتمام ویژه سرمایه گذاران این هیات به تقویت مراکز اقامتی و هتل ها می تواند به توسعه کسب و کارهای گردشگری نیز کمک کند.

مدیرکل دفترامور بانوان و خانواده استانداری نیز با اشاره به رایزنی های دفتر با مجموعه صنایع دستی و گردشگری فاخر که با هدف بازارسازی محصولات صنایع دستی بانوان صورت گرفته است ،گفت: راه اندازی پایانه صادراتی محصولات منجر به ساماندهی صادرات چمدانی و حذف واسطه ها خواهد شد و با هماهنگی انجام شده امتیازات ویژه ای برای حضور صنعتگران استان در نمایشگاه دائمی صنایع دستی، تخصیص یافته است.

تعداد بازدید : ۱,۴۸۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید