پنج شنبه / ۲۲ مهر ۱۴۰۰ / ۱۸:۱۸
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۰۵۴۴
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار:

نظر به بازگشایی احتمالی دانشگاه ها متولیان امر می بایست برای مهیا کردن زیر ساخت های لازم در حوزه خوابگاهها، سلف سرویس و کلاسها اهتمام ویژه‌ای داشته باشند

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار: نظر به بازگشایی احتمالی دانشگاه ها می بایست متولیان امر در این خصوص بویژه در حوزه خوابگاهها، سلف سرویس و کلاسها اهتمام ویژه‌ای داشته باشند و شرایط و زیر ساخت های لازم برای بازگشایی دانشگاه هابه نحو احسن آماده گردد.

(پنج شنبه ۲۲ مهر ۱۴۰۰) ۱۸:۱۸

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ کمیسیون دانشجویی شورای تامین استان با حضور روسای دانشگاه های سطح استان و معاونین فرهنگی و دانشجویی در سالن اجتماعات استانداری و به ریاست دکتر کوثری معاون سیاسی و اجتماعی برگزار گردید .

کوثری در این نشست اظهار داشت: با عنایت به اینکه موضوع بازگشایی احتمالی دانشگاهها از سوی وزارت علوم؛ تحقیقات و فن آوری طرح شده است جلسه کمیسیون دانشجویی با هدف تبیین شرایط پیش رو و بررسی چالشهای احتمالی در این زمینه برگزار شده است .

رییس کمیسیون دانشجویی شورای تامین استان افزود: با عنایت به بیماری منحوس کرونا رخوتی در حوزه آموزش و پژوهش صورت گرفته است که باعث آسیب هایی شده است و می بایست با برنامه ریزی و اتخاذ تدابیر لازم برای جلوگیری از ادامه این روند در محیط های دانشگاهی گام های موثری برداشته شود.

دکتر کوثری در ادامه بیان داشت: نظر به اینکه طبق تصمیمات اتخاذی می بایست دستورالعمل های بهداشتی دربازگشایی دانشگاه ها رعایت گردد می بایست متولیان امر در این خصوص بویژه (در حوزه خوابگاهها و سلف سرویس و کلاسها ) اهتمام ویژه داشته باشند و شرایط و زیر ساخت های لازم برای بازگشایی دانشگاه هابه نحو احسن آماده گردد.

معاون سیاسی و اجتماعی استانداری افزود: با عنایت به اینکه می بایست سلامت دانشجویان و اساتید تامین گردد دانشگاه ها برای واکسیناسیون اعضای هیات علمی؛ کارمندان و دانشجویان به نحو مطلوب برنامه ریزی و در انجام واکسیناسیون جامعه هدف تسریع نمایند.

رییس کمیسیون دانشجویی شورای تامین استان در پایان بیان داشت: با عنایت به اینکه استان در مسیر توسعه ریل گذاری شده است می بایست دانشگاه ها در این امر مهم به نحو مطلوب نقش آفرینی نمایند و از طریق ظرفیت های موجود شرایط را برای پیوند دانشگاه و صنعت تجارت مبتنی بر یک راهبرد اجرایی و هدفمند فراهم نمایند.

تعداد بازدید : ۱۲۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید