پنج شنبه / ۲۲ مهر ۱۴۰۰ / ۱۲:۰۵
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۰۵۴۲
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

برگزاری کارگروه نظارت و ساماندهی مساجد بین راهی استان

کارگروه نظارت و ساماندهی وضعیت مساجد و نمازخانه های بین راهی استان سیستان و بلوچستان به ریاست معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار و با حضور اعضا برگزار شد.

(پنج شنبه ۲۲ مهر ۱۴۰۰) ۱۲:۰۵

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ سیده ثریا سیدزاده «معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار» در این نشست اظهار داشت: طولانی بودن مسیرهای مواصلاتی و پر تردد بودن برخی محورهای استان در همه ایام سال می طلبد که به توسعه و تجهیز مساجد و نمازخانه های بین راهی هم از نظر کمی و هم از نظر کیفی بیشتر توجه شود.

وی در ادامه بر نگهداری و لزوم کیفیت بهتر خدمات مجتمع های خدمات رفاهی و مساجد بین راهی تاکید کرد و خواستار فرهنگ سازی و تولید محتوای فرهنگی پیرامون رعایت مسائل بهداشتی توسط مسافران و گردشگران از طریق دستگاههای فرهنگی به ویژه صدا و سیما شد.

معاون استاندار گفت: دستگاه‌های عضو این کارگروه، مساجد و نمازخانه های بین راهی را به صورت دوره‌ای بازدید کنند و با آسیب شناسی مشکلات موجود، بر اساس وظایف تعریف شده در امر نگهداری و کیفی سازی خدمات این مساجد، دستگاه‌های متولی را کمک کنند.

سیدزاده در پایان بر لزوم مشارکت مردم، تبلیغ و آموزش همگانی در بحث نگهداری مساجد بر همکاری تمامی دستگاههای عضو کارگروه با توجه به امکانات در اختیار، تاکید کرد و افزود: نظام ارزیابی این کارگروه و هر اقدامی که انجام می‌شود، بایستی منتج به رضایت مردم باشد و اگر نتیجه منتج به رضایت مردم نباشد، یعنی انحراف از معیارها و اهداف تعیین شده وجود داشته است.

تعداد بازدید : ۱۳۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید