چهارشنبه / ۲۱ مهر ۱۴۰۰ / ۱۱:۱۷
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۰۵۴۱
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری:

سهمیه آرد نانوایی ها غیراقتصادی در صورت درستکار بودن، اضافه و اقتصادی شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گفت: نانوایی هایی که تخلف نداشته‌اند و عملکرد آنها صادقانه بوده اگر فروش اقتصادی ندارند از محل آرد شناور سهمیه اضافه دریافت کنند تا به فروش اقتصادی برسند.

سهمیه آرد نانوایی ها غیراقتصادی در صورت درستکار بودن، اضافه و اقتصادی شود.
(چهارشنبه ۲۱ مهر ۱۴۰۰) ۱۱:۱۷

دکتر "ماندانا زنگنه" در کارگروه گندم، آرد و نان استان که در سالن جلسات این معاونت برگزار شد؛ افزود: برای کنترل کیفیت و قیمت نان در سال گذشته ۱۰ هزار و ۵۹۸ بازرسی از نانوایی های استاد انجام شد که تشکیل ۷۶۸ پرونده تخلف نتیجه آنها بود و در نهایت واحدهای متخلف به طور مجموع ۱۰ میلیارد و ۳۹۹ میلیون ریال جریمه نقدی شدند.

وی بیان کرد: در ۶ ماهه ابتدایی امسال هم ۵ هزار و ۸۷۷ بازرسی از واحدهای نانوایی صورت گرفت که با تشکیل ۳۰۶ پرونده تخلف همراه شد و در نهایت علاوه بر صدور ۱۶ میلیارد و ۹۱۱ میلیون ریال جریمه، سهمیه آرد ۱۵۳ واحد متخلف در مجموع به میزان ۷۳۲ تن نیز کسر شد.

زنگنه افزود: در قیاس با شهر نشینان روستای های استان مصرف نان بیشتری دارند و این بدان معناست که تامین آرد روستاییان نسبت به واحدهای نانوایی شهری اهمیت کمتری ندارد بنابراین به هیچ عنوان نباید برای تامین آرد شهری از سهمیه واحدهای روستایی کاسته شود و بجای آن باید سهمیه آرد نانوایی هایی که کم کاری دارند کاهش یابد و سهمیه واحدهای متخلف قطع شود.

تعداد بازدید : ۳۲۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید