پنج شنبه / ۲۵ شهریور ۱۴۰۰ / ۱۴:۵۸
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۰۴۷۳
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده
وزیر کشور:

وحدت مردم عامل قدرت و توانمندی ایران اسلامی است

وزیر کشور گفت: وحدت مردم رمز و عامل عزت، سربلندی، قدرت و توانمندی ایران اسلامی است.

(پنج شنبه ۲۵ شهریور ۱۴۰۰) ۱۴:۵۸

احمد وحیدی روز پنجشنبه در آیین تکریم و معارفه استاندار سیستان وبلوچستان اظهار داشت: سیستان و بلوچستان سرزمین اسطوره‌هایی است که در عمق تاریخ  ما جا دارد و همواره قسمت برجسته‌ای از ایران هستند و از این سرزمین بزرگانی برخواستند که در تاریخ طنین افکن شدند.

وی افزود: وظیفه همه مسوولان و کارگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خدمت به مردم است.

وزیر کشور گفت: امروز قلب بسیاری از مردم ایران اسلامی برای مردم سیستان و بلوچستان می‌تپد و این نشان دهنده اینست که ملت ایران یک ملت واحد و منسجم است.

وی بیان کرد: مردم سیستان و بلوچستان در طول تاریخ نماد مقاومت و بصیرت بودند و همواره نشان دادند که ملت ایران در تمام عرصه‌ها متحد هستند.

وحیدی با تاکید بر لزوم استفاده از نیروهای انسانی توانمند در عرصه‌های مختلف مدیریتی، تصریح کرد: به طور قطع باید از نیروهای توانمند بومی سیستان و بلوچستان در رده‌های مختلف مدیریتی استفاده شود.

وی اظهارداشت: ما یک مساله بیشتر نداریم و آن خدمت به خلق خدا بوده و برای این مسوولیت برگزیده شدیم و جز این مهم برای خود موضوعی قائل نیستیم.

خشنودی از حضور در جمع مردم استان

وزیر کشور با بیان اینکه خوشحالم که توفیق شد برای دومین بار طی یکی ۲ هفته گذشته در خدمت مردم سیستان و بلوچستان باشم افزود: همه عزیزانی که سخن و دغدغه خود را در استان بیان کردند کاملا درست است و همه‌ ما مسوولان و افرادی که در این نشست حضور دارند یک مساله بیشتر ندارد و آن خدمت به مردم است.

وی با اشاره به اینکه در مسیر خدمت به مردم شب و روز نباید بشناسیم، خاطرنشان کرد: این شناخت گرفتاری‌ها و عزت این سرزمین و مردم سالاری دینی تفاوت اساسی ما با جاهای دیگر است.

وحیدی با اشاره به اینکه امروز خیلی‌ها در نقاط مختلف کشور دلشان برای سیستان و بلوچستان می‌تپد گفت: امروز در هواپیما که بودم گروه‌های جهادی را دیدم که گمنام خدمت می‌کردند و از کسی انتظار نداشتند چون محبت به این استان در همه جای کشور وجود دارد و این نشان‌دهنده این است که ملت ایران منسجم و واحد است.

وی با بیان اینکه ملت ایران کشوری است که ۴۲ سال در برابر همه‌ی فشارها ایستاد و با این وجود جلو رفت ادامه داد: برای کشورهای بزرگ دیگر یک صدم تحریم‌های ما اعمال نشد که اگر اعمال می‌شد در حال فروپاشی بودند.

احمد وحیدی صبح امروز/ پنجشنبه/ به اتفاق هیات همراه به منظور شرکت در مراسم معارفه و تکریم استاندار سیستان و بلوچستان وارد فرودگاه بین‌المللی زاهدان شد و در بدو ورود مورد استقبال جمعی از مسوولان این استان قرار گرفت.

حسین مدرس خیابانی با پیشنهاد وزیر کشور و به استناد مصوبه جلسه مورخ ۲۱-۶-۱۴۰۰ هیأت محترم وزیران، به سمت استاندار سیستان و بلوچستان منصوب و و جانشین احمدعلی موهبتی شد.

خبر در حال تکمیل شدن است....

 

تعداد بازدید : ۳۴۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید