دوشنبه / ۲۸ تیر ۱۴۰۰ / ۱۱:۱۵
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۰۳۳۹
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

سیستان و بلوچستان در مباحث تقسیمات کشوری جزو دو استان برتر است

ابوذر کوثری معاون سیاسی و اجتماعی استانداری در سفر یک روزه خود به منطقه سیستان گفت: سیستان و بلوچستان از لحاظ تقسیمات کشوری طی سه سال گذشته جزو دو استان برتر کشور قرار گرفته که نسبت به سالهای ماقبل آن پیشرفت چشمگیری داشته است.

(دوشنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۰) ۱۱:۱۵

معاون سیاسی و اجتماعی استانداری که بمنظور ابلاغ ارتقاء دهستان کرباسک به بخش در جمع مردم این منطقه حضور یافت بیان کرد: امیدواریم اتفاقات خوبی را در بحث توسعه و آبادانی این بخش شاهد باشیم و در زمینه های مختلفی که قبلا بر همگان اثبات شده که مردمان شریف کرباسک همیشه در صحنه های حساس انقلاب حضور داشته اند و نقش آفرینی بسیار تاثیر گذار آنها در زمان جنگ هشت سال دفاع مقدس بر هیچکس پوشیده نیست و بایستی همه آن چیزی که در شان مردم شریف بخش کرباسک است ان شاءالله حاصل شود.

دکتر ابوذر کوثری ضمن تبریک به مردم بخش کرباسک افزود: این چنین اتفاقاتی نشان از کار جمعی، هم دلی و هم افزایی می باشد و نمود آن را در قالب طرح ها و ایجاد بخش ها است که مشاهده میکنیم.

وی در ادامه تصریح کرد: بخش یا واحد تقسیماتی جدید به هرحال نقطه ی آغاز می باشد و با کمک مردم و در راس آن بخشدار به هر حال بحث توسعه آن باید شتاب گیرد و تشکیلات اداری جدید مستقر شود.

تعداد بازدید : ۳۸۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید