دوشنبه / ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ / ۲۲:۲۲
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۰۱۲۲
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

استاندار سیستان و بلوچستان:توسعه بدون امنیت امکانپذیر نیست

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: امنیت، توسعه استان و زیرساخت‌های اقتصادی بهم وابسته‌اند و بدون امنیت این توسعه امکان پذیر نیست

(دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰) ۲۲:۲۲
احمد علی موهبتی روز دوشنبه در حاشیه بازدید از مراکز نظامی و قضایی در گفت‌وگو با خبرنگاران ظهارداشت: اقداماتی در حوزه تامین امنیت انجام شده که می‌توان به نقش‌آفرینی اعضای شورای تامین و دستگاه موثر در حوزه تامین امنیت نام برد.

 

وی افزود: با همدلی و هم‌افزایی مکشوفات مواد مخدر کشور در سیستان و بلوچستان در حدود ۴۰۰ تن در سال ۹۹ بود به این جهت خدمات اعضای شورای تامین و کمیته‌های شورای هماهنگی به طور موثر نقش‌آفرین بوده است.

 

استاندار سیستان و بلوچستان تصریح کرد: قطعاً اقدامات زیرساختی که در استان انجام گرفته که نیاز به تامین امنیت وجود دارد  و در واقع پیشرفت اقتصادی بدون تامین امنیت امکان‌پذیر نیست و این ۲ عامل مکمل هم بوده که در این زمینه نیاز به همدلی و هم‌افزایی بیشتری خواهد بود.

 

رییس کل دادگستری سیستان و بلوچستان نیز در گفت‌وگو  گفت:  مساله مبارزه با مواد مخدر فراسازمانی بوده و این به این معناست که اگر ما منحصربه کنیم به اینکه مبارزه با مواد مخدر مربوط به یک سازمان یا نهاد بوده این کار درستی نیست.

 

حجت الاسلام و المسلمین علی مصطفوی  افزود:  در حوزه مبارزه با مواد مخدر همه سازمان‌ها باید وارد کار و میدان شوند و نگاه مردم نیز باید تغییر پیدا کند مردم ما هم باید در این زمینه اگاه باشند که این یک سیل ویرانگر و بلای خانمان‌سوز است.

 

وی خاطرنشان کرد:  انتظار ما این است که مردم عزیز ما مثل همیشه مدافع ما باشند و حمایت کنند و بدانند برای یک قاچاقچی کسی که در کار مواد مخدر دستگیر می‌شود نگاه همراه با رافت نباشد چون این فرد تمامی مراحل را گذرانده است.
 
تعداد بازدید : ۱۷۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید