پنج شنبه / ۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ / ۰۷:۳۴
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۰۱۰۲
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

۱۱۰سری جهیزیه رهبر معظم انقلاب به زوج‌های سیستان و بلوچستان اهدا شد

١١٠سری جهیزیه هدیه رهبر معظم انقلاب به زوج‌های جوان سیستان و بلوچستان مصادف با میلاد کریم اهل بیت امام حسن مجتبی(ع) صبح امروز /چهارشنبه/ با حضور معاون امنیتی و انتظامی استاندار، فرمانده سپاه سلمان و جمعی از مسوولان این استان اهدا شد.

(پنج شنبه ۹ اردیبهشت ۱۴۰۰) ۰۷:۳۴

سردار احمد شفاهی در این مراسم اظهارداشت:هدفی که برای انقلاب اسلامی در ابتدا اعلام شده و پیوسته امامان این انقلاب تاکید داشتند تعالی و تکامل و قرب الهی است و در مرحله پایین‌تر انسان سازی و مرحله آخر ایجاد جامعه اسلامی با همه مشخصات و آثاری که باید در این موضوع مانند عدالت، معنویت و توحید لحاظ شود.

وی بیان کرد: در کنار همه خدمات خوب و شایسته فرزندان این ملت در قالب سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی و بسیج مستضعفان وظیفه دارند پیوسته در کنار مردم و با مردم مشکلاتشان را مرتفع و خدماتشان را نصیب آن بخش مردم که به شدت نیازمند هستند ارائه کنند.

فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: خداوند را سپاس گذاریم که در همه ماموریت‌هایی که سپاه پاسداران در عرصه‌های مختلف دنبال می‌کند در کنار محرومان باشیم.

وی بیان کرد: ما این روزها شاهد اتفاقاتی هستیم که احساس می‌کنیم ناسپاسی انجام می‌شود آن هم ناسپاسی ویژه زیرا افرادی که با کمک مردم تحصیل‌کرده و در جاهای مختلف ارتقا یافتند امروز حداقل کارشان خدمت به مردم است.

سردار شفاهی تصریح کرد: در این بازه زمانی ۴۲سال انقلاب با همت مسوولان نظام جمهوری اسلامی اقدامات ارزشمندی انجام شده که یکی از مباحث محوری تاکید شده به متولیان این نظام خدمت صادقانه به مردم با تمام ظرفیت‌های موجود است.

معاون محرومیت‌زدایی و مردم‌یاری قرارگاه قدس جنوب شرق نیروی زمینی سپاه نیر در حاشیه این مراسم گفت: هر ساله در ماه مبارک رمضان سبدهای کالا و ارزاق عمومی تهیه و توزیع می‌شود.

سرهنگ علی اکبر جعفری ادامه داد: در ۲ سال گذشته یکهزار و ۲۶۰ سری جهیزیه تحت عنوان هدیه رهبر معظم انقلاب توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به زوج‌های جوان شیعه و سنی سیستان و بلوچستان تقدیم شده است.

وی با بیان اینکه در سال ۱۴۰۰ نیز از همین ابتدای سال ۲۲۳ سری جهیزیه کاملا ایرانی شامل ۹ قلم جنس از کارخانه‌های داخلی در کل سیستان و بلوچستان تقدیم نیازمندان خواهیم کرد خاطر نشان کرد: در ماه مبارک رمضان ۱۰۰ هزار پرس غذا طبخ مشارکتی، تهیه و توزیع هفت هزار سبد کالا، اعطای ۲۲۳ سری جهیزیه، توزیع ۱۰ هزار ماسک و حمایت از ۴۰۰ نفر از کارگران ساختمانی در دستور کار است.

تعداد بازدید : ۸۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید