چهارشنبه / ۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ / ۰۶:۴۱
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۰۰۹۶
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

افزایش تسهیلات لوله کشی گاز منازل در استان از ۵ میلیون تومان به سقف ۱۰ میلیون تومان

اولین جلسه کارگروه نظارت و پیگیری حقوق عامه با هدف بررسی نحوه گازرسانی به منازل، ظرفیت ذخیره سازی گاز و ظرفیت ریلی استان، به ریاست دادستان و با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری و مسئولین مربوطه در سالن شهید قدوسی دادسرای عمومی و انقلاب مرکز استان برگزار شد.

(چهارشنبه ۸ اردیبهشت ۱۴۰۰) ۰۶:۴۱

در این جلسه دادستان استان ضمن تقدیر از اقدامات صورت گرفته در حوزه گازرسانی در سال گذشته گفت: با توجه به شرایط سخت اقتصادی جامعه باید شرایطی فراهم شود تا همه مردم استان بتوانند از نعمت وجود گاز شهری بهره مند شوند.

ماندانا زنگنه معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری نیز در این در رابطه با موضوع بهره مندی مردم استان از گاز شهری گفت: با توجه به پیگیری های مکرری که صورت گرفت، افزایش تسهیلات لوله کشی گاز منازل در استان از مبلغ ۵۰ میلیون ریال به سقف ۱۰۰ میلیون ریال، در هیئت دولت به تصویب رسید و از این محل هزار میلیارد تومان به استان تخصیص داده شد.

در این جلسه ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های صورت گرفته در حوزه گازرسانی در سال گذشته و وضعیت موجود، راهکارهای ممکن برای بهبود وضعیت گازرسانی در سطح استان و عدم مواجهه با مشکل در فصل‌های سرد سال مورد بررسی قرار گرفت.

تعداد بازدید : ۹۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید