یکشنبه / ۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ / ۱۴:۵۰
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۰۰۹۴
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

نشست صمیمی نماینده ولی فقیه در استان با فعالان اقتصادی و تولیدکنندگان

(یکشنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۰) ۱۴:۵۰

این نشست که با دعوت نماینده ولی فقیه در استان و همکاری معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری در محل مصلی زاهدان برگزار شد، با حضور دکتر ماندانا زنگنه، معاون هماهنگی امور اقتصادی، مسئولین دستگاههای مرتبط و فعالان اقتصادی و تولیدکنندگان فعال در استان همراه بود.

در این نشست که با دعوت از فعالان اقتصادی بخش های مختلف از جمله صنعت، معدن و کشاورزی برگزار شد، نمایندگان این بخش‌ها به بیان دغدغه های خود از جمله امکان خرید ماشین آلات سنگین دست دوم، کاهش تضامین بانکی برای بهره مندی از تسهیلات، کاهش سهم آورده کشاورز برای آبیاری تحت فشار زمینهای کشاورزی خرید تضمینی محصول خرمای تولیدی استان و ... پرداختند.

نماینده ولی فقیه نیز در این نشست ضمن تبریک و آرزوی بهره مندی از توفیق درک شب های ماه مبارک رمضان گفت: ضمن تقدیر و تشکر از مجموعه اقتصادی استان و تمام تلاشهایی که در حوزه اقتصادی صورت گرفته و اتفاقات بی نظیری که در این حوزه در سال گذشته رخ داده، گفت: در شرایط کنونی که کشور تحت فشار است و دشمنی های زیادی با کشور می شود، بهبود شرایط نیازمند یک تلاش جهادی است.

ایشان افزود: با توجه به برگزاری حدود ۵۰ جلسه ستاد تسهیل استان که منجر به راه اندازی مجدد ۲۸ واحد تولیدی در سال گذشته شده و همچنین گزارشاتی که می رسد، بیانگر این موضوع است که بعضی از مشکلاتی که در حوزه تولید در استان وجود دارد، مربوط به داخل استان است و می‌توان با یک تلاش جهادی آن را حل نمود. لذا میطلبد با همکاری جهادگونه مسئولین، مشکلاتی که در داخل استان قابل حل است، حل شود.

تعداد بازدید : ۱۲۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید