جمعه / ۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ / ۱۶:۴۰
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۰۰۹۱
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری:

زائر سرای میرجاوه الگویی برای ساخت مجتمع های بین راهی قرار گیرد

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری گفت: زائرسرای میرجاوه الگویی برای ایجاد مجتمع های بین راهی در مقیاس کوچک قرار گیرد.

(جمعه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۰) ۱۶:۴۰

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ نشست شورای اقامه نماز به ریاست سید زاده معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری و با حضور اعضای این شورا روز پنجشنبه در سالن اجتماعات استانداری برگزار شد.

ثریا سیدزاده در این نشست اظهار داشت: فرمانداران و بخشداران از زائر سرای میرجاوه که توسط آستان قدس رضوی اجرا شده بازدید کنند و با استفاده از ظرفیت خیرین برای ساخت مجتمع های بین راهی با الهام گرفتن از این الگو، در مقیاسهای کوچکتر در سطح استان اقدام کنند.

وی گفت :باید تلاش کنیم تا از ظرفیت آستان قدس رضوی برای ایجاد چند مجتمع بین راهی در سطح جاده های استان از جمله در مسیر زاهدان-بم استفاده کنیم.

وی افزود: تلاش کردیم در شرایط حاکم کرونا و تاثیرگذاری آن بر اجتماعات برگزاری اقامه نماز، از ظرفیت های استان استفاده بیشتری ببریم و بدین منظور از ظرفیت های پارک علم و فناوری برای اشاعه فرهنگ نماز در ابعاد مجازی استفاده کردیم و پارک، سامانه‌ای با محتوای غنی در بحث ترویج فرهنگ نماز طراحی کرده است که می تواند مورد استفاده همگان قرار گیرد.

گفتنی است در این جلسه مسائلی از جمله امکانات و فاصله و تعداد مجتمع های بین راهی در سطح استان و تجهیز آن ، سکوهای نماز و امکانات مورد نیاز آن و نمازخانه های مدارس مورد بررسی قرار گرفت.

تعداد بازدید : ۱۵۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید