استاندار سیستان و بلوچستان از روند احداث پارک سرداران شهید زاهدان بازدید کرد

استاندار سیستان و بلوچستان از روند احداث پارک سرداران شهید زاهدان بازدید کرد
استاندار سیستان و بلوچستان به همراه فرماندار زاهدان و چندی از مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان زاهدان از روند احداث پارک سرداران شهید زاهدان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی استانداری، مهندس حاتم ناروئی ظهر امروز در بازدید از روند اجرای این پروژه اظهار داشت: پارک سرداران شهید به مساحت 5/8 هکتار در محل تقاطع سرداران شهید و بلوار انقلاب روبروی ترمینال جدید در حال احداث می باشد.

وی افزود:این پارک دارای امکانات و فضاهای مختلفی مانند آبنما، آلاچیق و فضاهای تفریحی برای استراحت شهروندان می باشد.

 وی ادامه داد: این پارک با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و 500 میلیون تومان در حال احداث می باشد که پیش بینی می شود تا پایان این پروژه مبلغ ذکر شده افزایش خواهد یافت.

نماینده عالی دولت در سیستان و بلوچستان تصریح کرد: کمپینگ های مسافر، سرویس های بهداشتی، آمفی تئاتر روباز در محوطه، بازارچه صنایع دستی و کتابخانه از جمله امکاناتی هستند که در این مجموعه تفریحی، ساخته خواهند شد.

 وی خاطرنشان کرد: در طراحی این پارک، زمین های ورزشی روباز ویژه بازی کودکان، مجموعه ورزشی سرپوشیده، رستوران، چایخانه و نمازخانه در نظر گرفته است.

 مهندس ناروئی بیان داشت: در اجرای پروژها هیچگاه نباید دقت در کار را فدای سرعت کنیم، از این رو مسئولین باید همیشه در کارها دقت و سرعت را در کنار هم، مورد توجه قرار دهند.

۵ شهریور ۱۳۹۲ ۱۵:۴۶