اخبار کرونا ویروس

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی متن کامل اطلاعیه شماره ۴ قرارگاه عملیاتی مبارزه با کرونا
قرارگاه عملیاتی مبارزه با کرونا در اطلاعیه شماره ۴ خود، ضمنِ تقدیراز هم میهنان عزیز، اقشار واصناف مختلف، اصحاب رسانه و عموم دست اندرکارانِ اجرای این طرح، کلیات روند اعمال محدودیت های مبارزه با کرونا از شنبه هفته آینده را مطرح کرد و از اعلام جزئیات این محدودیت ها در اطلاعیه ای که پس از این از سوی کمیته امنیتی، اجتماعی وانتظامی ستاد ملی ارائه می شود، خبر داد.
۱۴ آذر ۱۳۹۹ - ۰:۰۹
[ تعداد بازدید : ۴۵۵ ]
دستگاه های اجرایی استان تعطیل نیستند
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: بر اساس تاکید رئیس جمهور در ستاد ملی کرونا، هیچ دستگاهی در این هفته تعطیل نیست و فعالیت دستگاه‌ها بر اساس دستورالعمل های ابلاغی این ستاد، در استان انجام می‌شود.
۰۸ آذر ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۵
[ تعداد بازدید : ۳۲۴ ]
اطلاعیه شماره ۳ قرارگاه عملیاتی مبارزه با کرونا
۰۶ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۹
[ تعداد بازدید : ۳۹۰ ]
اجرای طرح مدیریت هوشمند محدودیت ها متناسب با وضعیت شهرهای استان از شنبه اول آذرماه
عباسعلی ارجمندی مدیرکل مدیریت بحران استانداری در جلسه ستاد مدیریت کرونا به تشریح طرح مدیریت هوشمند محدودیت ها متناسب با وضعیت و روند بیماری کووید ۱۹ در شهرهای استان پرداخت.
۲۹ آبان ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۷
[ تعداد بازدید : ۵۰۵ ]
طرح شهید سلیمانی از اول آذر در استان اجرا می شود
معاون امنیتی و انتظامی و سرپرست معاونت سیاسی و اجتماعی استانداری گفت: طرح شهید سلیمانی در راستای ریشه کنی ویروس کرونا از اول آذر در سطح استان اجرا می شود.
۲۹ آبان ۱۳۹۹ - ۸:۱۹
[ تعداد بازدید : ۲۵۳ ]
اطلاعیه شماره یک کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا
کلیات طرح جامع مدیریت هوشمند محدودیت‌ها متناسب با وضعیت و روند بیماری کووید ۱۹ در شهرهای کشور، از سوی کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا، اعلام شد.
۲۹ آبان ۱۳۹۹ - ۷:۵۱
[ تعداد بازدید : ۳۰۴ ]
ستاد کرونا
معاون امنیتی انتظامی استاندار سیستان‌وبلوچستان به نقل از کارشناسان گفت: ویروسی که اکنون دچار جهش شده سرعت انتقال بسیار بالا و شدت بیماری بیشتری دارد به همین سبب برای پیشگیری از آن همکاری مردم بسیار ضروریست.
۲۸ آبان ۱۳۹۹ - ۸:۱۷
[ تعداد بازدید : ۲۳۶ ]