English
 
به پورتال استان سیستان و بلوچستان ، دیار نخل ، گز و آفتاب خوش آمدید.

جزییات خبر

 • معاون استاندار تیم دوچرخه سواری "حماسه سازان تاریخ ساز " را به مقصد بندرعباس بدرقه کرد
 • ۱۴:۲۷ (چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۶)
 • تیم دوچرخه سواری "حماسه سازان تاریخ ساز " با شعار «حفظ منابع طبیعی ، تاریخی و زیست محیطی یک وظیفه ملی است » تور دوچرخه سواری خود را زاهدان آغاز کرد .
 • به گزارش روابط عمومی استانداری، این تیم با هدف فرهنگ سازی دوچرخه سواری برای مسئولان و مردم در مباحث زیست محیطی وحفظ سلامت افراد و همچنین پاسداشت مناسبت ها سفر خود را تهران آغاز کرده است در مراسم گرامیداشت روز ارتش در شهرستان زاهدان حضور یافت و حضور در مراسم گرامیداشت روز ملی خلیج فارس را نیز در برنامه سفر خود دارد . 

  معاون سیاسی و اجتماعی استاندار امروز / چهارشنبه/ با حضور در محل پلیس راه زاهدان ضمن آرزوی موفقیت و سلامتی برای اعضای تیم دوچرخه سواری ، این تیم را بدرقه کرد.

  رئیس ستاد انتخابات استان در این دیدار با بیان اهمیت مشارکت همه آحاد جامعه در انتخابات پیش رو گفت : در شرایط فعلی کشور ، افزایش میزان مشارکت مردم بسیار حائز اهمیت است .
  وی خطاب به اعضای این تیم افزود : تک تک آراء مردم مبنایی برای همه کسانی است که با کشور ایران در زمینه های مختلف از جمله سیاسی و اقتصادی بر سر میز مذاکره می نشینند و در واقع نشان دهنده پشتوانه سیاسی کشور است.

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


 • برای دریافت خبرنامه پورتال استان سیستان و بلوچستان، آدرس پست الکترونیکی خود را وارد کنید:
کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پورتال استان سیستان و بلوچستان می‌باشد.