English
 
به پورتال استان سیستان و بلوچستان ، دیار نخل ، گز و آفتاب خوش آمدید.

جزییات خبر

 • سند توسعه گردشگری متناسب با قابلیت های سواحل مکران و صنایع دستی تدوین شود
 • ۱۶:۳۷ (شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۵)
 • استاندار سیستان و بلوچستان شامگاه پنجشنبه در شورای راهبردی گردشگری گفت: از ظرفیت ایام نوروز برای معرفی استان در جهت زدودن نگاه های رسوب یافته و ایجاد فضای متعادل حداکثر استفاده صورت بگیرد که فرصت های زیادی رقم می زند.
 • به گزارش روابط عمومی استانداری علی اوسط هاشمی خواستار بازنگری در سند توسعه گردشگری استان متناسب با قابلیت های سواحل مکران و صنایع دستی با هدف حضور در بازارها و نمایشگاه ها و برپایی فروشگاهای مدرن شد و در کارگروه ملی گردشگری به تصویب برسد .
  وی با بیان اینکه سال 96 ، رویکرد پایه گذاری زیر ساخت های گردشگری هدف گذاری شده و توقع این نیست که بطور جهشی مسافرپذیر باشیم افزود: عبور از نگاه های رسوب یافته کار راحتی نیست اما همین که جرقه زده شد نقطه آغاز خوبی است. هاشمی ضمن تأکید درباره همکاری همه دستگاه های اجرایی با دبیرخانه گردشگری گفت: قرار نیست در سال 96 به همه اهداف مان در این خصوص برسیم اما برگزاری تعدادی از جشنواره ها, فستیوال ها و همایش های ملی در استان و تمرکز زدایی از کشور شروع خوبی برای تحقق برنامه هاست .
  استاندار با بیان اینکه وقتی اراده بر تحقق یک رویداد ارزشمند اجتماعی است همه باید در این مسئله مهم نقش ایفا کنیم ، تاکید کرد: ترتیبی فراهم شود که سیستان و بلوچستان در نمایشگاههای مرتبط با حوزه گردشگری و صنایع دستی در سطح ملی و بین المللی حضور پررنگی داشته باشد و در این رابطه تفاهم نامه ای بین استان و سازمان میراث فرهنگی کشور برای حضور برجسته در نمایشگاه های بین المللی منعقد گردد .
  وی با توجه به وضعیت نابسامان یادمان شهدای تاسوکی گفت: اداره اوقاف تولیت این مکان را برعهده بگیرد تا از این وضعیت خارج شود چون برای نمایش اینکه آسیب دیده خشونت و تروریسم هستیم باید چنین سندهای زنده ای را حفظ و پشتیبانی کنیم .

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


 • برای دریافت خبرنامه پورتال استان سیستان و بلوچستان، آدرس پست الکترونیکی خود را وارد کنید:
کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پورتال استان سیستان و بلوچستان می‌باشد.