English
 
به پورتال استان سیستان و بلوچستان ، دیار نخل ، گز و آفتاب خوش آمدید.

جزییات خبر

  • استاندار:
  • کارشناسان سازمان برنامه و بودجه از ظرفیت بودجه 96 ، برای توسعه استان فرصت سازی کنند
  • ۱۶:۳۰ (شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۵)
  • استاندار سیستان و بلوچستان روز پنجشنبه در جمع کارکنان سازمان برنامه و بودجه استان پیشاپیش با تبریک فرارسیدن نوروز 96 ، تفکر برپایه برنامه و نگاه مسئولانه نسبت به توسعه استان را همراه با عزم استانی و ملی درخواست کرد.
  • به گزارش روابط عمومی استانداری: علی اوسط هاشمی ضمن تاکید بر اطلاع کارشناسان از قانون بودجه گفت: با آگاهی نسبت به قابلیت های بودجه سال 96، از این ظرفیت با تشکیل اتاق فکر برای توسعه استان فرصت سازی شود. وی عدالت در توزیع بودجه با رویکرد برنامه ای را در میان دستگاههای اجرایی مورد تاکید قرار داد زیرا در دایره مدیریت اجتماعی تبعیض و قانون گریزی مانع توسعه می شود و محصول عدالت اجتماعی تعادل و رضایت است.

    وی امنیت امروز استان را ماحصل توجه به کرامت انسانی برشمرد که ملاک تطبیق حق است . وی ادامه داد: زایش خوشه ای طرح های بزرگ که منتج به اشتغال شود، ضرورت دارد لذا طرحهای بزرگ را به وسعت نقش آنها ببینید. نماینده عالی دولت در استان از سازمان برنامه و بودجه به عنوان قلب تپنده و جریان ساز نظام تصمیم سازی و تصمیم گیری یاد کرد و افزود : شورای توسعه و برنامه ریزی باید اتاق فکر توسعه استان باشد تا دستگاهای اجرایی بدانند که نمی توانند از این چرخه به راحتی عبور کنند .وی بر توزیع اعتبارات میان دستگاه های اجرایی استان بر اساس برنامه تاکید کرد و گفت: با ورود جدی و علمی به بحث های کارشناسی و علمی به گونه ای رفتار نمایید تا برای مسئولان آتی برگشت ناپذیر و الزام آور باشد.
    وی بیان کرد: سند توسعه استراتژیک استان که سرنوشت مردم را رقم بزند و به آن قواره ملی و منطقه ای بدهد ،با گرفتن مشاور تهیه شود. هاشمی با بیان اینکه کارشناسان برنامه و بودجه باید مشاوران فعالی برای مدیران در حیطه مسولیت شان باشند تصریح کرد: افق دیدتان بلند باشد تا در درون برنامه های توسعه ای قابلیت این را داشته باشید که جای پای محکمی برای خودتان ایجاد کنید.

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


  • برای دریافت خبرنامه پورتال استان سیستان و بلوچستان، آدرس پست الکترونیکی خود را وارد کنید:
کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پورتال استان سیستان و بلوچستان می‌باشد.