English
 
به پورتال استان سیستان و بلوچستان ، دیار نخل ، گز و آفتاب خوش آمدید.

جزییات خبر

 • با حضور استاندار :
 • خط و پست 230 کیلو ولت جکیگور-آشار با صرف 38 میلیارد ریال افتتاح شد
 • ۱۱:۰۸ (دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵)
 • خط و پست 230 کیلو ولت جکیگور –آشار با صرف 380 میلیارد ریال اعتبار و ظرفیت 53 مگاولت آمپر برای برطرف نمودن مشکل افت ولتاژ مناطق آشار و سرباز با حضور استاندار و شماری از مسئولان دستگاههای اجرایی استان افتتاح شد.
 • استاندار سیستان و بلوچستان در آیین افتتاح پست برق 230 کیلو ولت جکیگور-آشار با تبریک ایامی که اختیار را در حوزه مردم جاری کرد ، گفت: تمرکز قدرت و سیاست در یکجا فساد ایجاد می کند؛ تمرکز قدرت در زمان شاه بگونه ای بود که دیگران حق رأی و نظر در اداره کشور خویش نداشتند .

  به گزارش روابط عمومی استانداری سیستان و بلوچستان: علی اوسط هاشمی اظهار داشت: تمرکز قدرت به انسان رفتارهایی را دیکته می کند که از شخصیت واقعی خارج شده و اگر این ظرفیت را در خودش ایجاد نکرده باشد که به درستی در مسیر خدمت قرار بگیرد ،آلوده می شود.
  وی ادامه داد: تمرکز قدرت شخصیت خاص خودش را می خواهد که آنگونه متخلق به اخلاق قرآنی و خدایی باشد تا بتواند قدرت را هضم کند و از آن به عنوان عنصرهای کارساز و توسعه بخش استفاده کند و نگاه انسانیت را به دامنه پر فروغ خودش معطوف بدارد .
  استاندار سیستان و بلوچستان بیان کرد: کسی که در حوزه قدرت قرار می گیرد باید صفات انسانی را در خود ایجاد نماید تا بتواند از قدرت برای توسعه ، ساختن ، نقش دادن و جریان سازی در مسیر رفاه و سعادت جامعه استفاده کند، در غیر این صورت افتی بر خویش و مملکت خود خواهد بود .
  نماینده عالی دولت در استان تصریح کرد: بعضی کشورها نمی توانند کشور خود را با تکیه بر اراده ملت شان مصونیت ببخشند لذا مجبورند قدرت را از دیگری عاریه کنند و او تامین کننده قدرتشان باشد ولی انقلاب اسلامی با توزیع قدرت، اختیار را یکجا متمرکز نکرده است و هر مسئول و مقام جمهوری اسلامی ایران ، همه اعتبار خود را از نظر قانونی و حکومتی برای استقرار در موقعیت از رأی ملت می گیرد.
  وی تصریح کرد: این یک باور جمعی را در کشور شکل می دهد و خزانه حاصل از خرد و دانستن و به کار گیری همه ی قابلیت ها و استعداد های انسانی را موجب می گردد و فارغ از هر گرایش دینی و سیاسی ،رشد سیاسی مملکت می شود.
  هاشمی اضافه کرد: برای رسیدن در مسیر انقلاب آرمانی باید مدارا کردن و تحمل یکدیگر را مبنای رفتار قرار بدهیم تا همگان از تابش و درخشش انقلاب برخوردار باشند.
  وی با بیان اینکه انقلابی گری تنها در سخن نیست ، افزود: انقلابی گری یعنی اخلاص و بودن در مسیر آرمانهای امام و شهدا که آنها به زیبایی و آگاهی رفتند و ما نیز باید همان سبک و سیاق را مبنای کار خویش قرار بدهیم.
  هاشمی با اشاره به اینکه در آستانه چهل سالگی انقلاب هستیم ، گفت: چهل سالگی رمز و رازی دارد یعنی باید به بلوغ برسیم و در دو سال باقی مانده باید از رفتارهای حکومتی ، احزاب و رفتارهای لایه های قدرت آسیب شناسی صورت بگیرد تا چهل سالگی مان توام با زیبایی های سازگار و متناسب با دید بلند امام باشد.
  وی افزود: امسال ۵۵۰ میلیارد تومان پروژه برق رسانی در استان در حال اجراست.
  گفتنی است در هشتمین روز از دهه مبارک فجر، خط و پست 230 کیلو ولت جکیگور –آشار با صرف 38 میلیارد ریال و ظرفیت 53 مگاولت آمپر برای برطرف نمودن مشکلات افت ولتاژ مناطق آشار و سرباز و امکان تامین برق متقاضیان خانگی ، روستایی و کشاورزی منطقه در راستای بهبود فضای کسب و کار و افزایش و رضایت مردم به بهره برداری رسید.

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


 • برای دریافت خبرنامه پورتال استان سیستان و بلوچستان، آدرس پست الکترونیکی خود را وارد کنید:
کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پورتال استان سیستان و بلوچستان می‌باشد.